reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Filip je piątusia i do tego kromke z serkiem almette.
Dzis właśnie zjada tak jak napisałam ale w poniedziałek nie jadl prawie nic no i pije soczki lub herbatki.. do wody nigdy go chyba nie przekonam.
Rozcienczaj coraz bardziej i może się przestawi. No to nic mu nie jest jak je. Może miał chwilowy kryzys. Zęby, humor, brak apetytu jak u doroslego

A naturalnych jogurtów też nie lubi ?
 
reklama
Rozcienczaj coraz bardziej i może się przestawi. No to nic mu nie jest jak je. Może miał chwilowy kryzys. Zęby, humor, brak apetytu jak u doroslego

A naturalnych jogurtów też nie lubi ?
Te piatusie są całkiem spoko więc nie szukam nic innego. Wczoraj nawet parowke z szynki mu dalam i zjadl ze smakiem... Ale w poniedziałek nie jadl prawie nic.. rozkręca sie powoli.. zaraz zobaczymy czy zje ponidorowke. Owoce normalne i tubki owocowe zjada ze smakiem.
 
Te piatusie są całkiem spoko więc nie szukam nic innego. Wczoraj nawet parowke z szynki mu dalam i zjadl ze smakiem... Ale w poniedziałek nie jadl prawie nic.. rozkręca sie powoli.. zaraz zobaczymy czy zje ponidorowke. Owoce normalne i tubki owocowe zjada ze smakiem.
O widzisz to mi kiedyś ten piatus wpadł w ręce chyba truskawka i był naslodzony jak cholera, musze obczaic inne jak będę w sklepie.

Tubki moja wciąga na raz, bardzo lubi. Zazwyczaj je z kasza
 
O widzisz to mi kiedyś ten piatus wpadł w ręce chyba truskawka i był naslodzony jak cholera, musze obczaic inne jak będę w sklepie.

Tubki moja wciąga na raz, bardzo lubi. Zazwyczaj je z kasza
Piątus ma cukier w sobie to prawda ale ja go próbowałam i nie jest w smaku tak słodki jak inne. Ogólnie lubię produkty z Piątnicy
 
O widzisz to mi kiedyś ten piatus wpadł w ręce chyba truskawka i był naslodzony jak cholera, musze obczaic inne jak będę w sklepie.

Tubki moja wciąga na raz, bardzo lubi. Zazwyczaj je z kasza
Ma bardzo dużo cukru :) dopóki od nas to zależy to Igor nie dostaje cukru i soli, on tego nie zna więc na razie nie wymyśla :) czasami wymusza na nas tubki owocowe [emoji85] dajesz bezpośrednio z tubki ? Kiedyś czytałam, że nie powinno się dawać, ale nie wiem dlaczego nie pamiętam [emoji85] Igor czasami dostaje bezpośrednio bo on się rzuca na nie jak na najlepszy prezent życia [emoji1787]
 
Piątus ma cukier w sobie to prawda ale ja go próbowałam i nie jest w smaku tak słodki jak inne. Ogólnie lubię produkty z Piątnicy
Bo boxero jest to normalne, ja daję zawsze przez dobę paracetamol, my jesteśmy po NOP-IE więc mamy zalecenie podawania po każdym szczepieniu, po niektórych nie podaje jak 5w1 czy WZW B, ale po meningo, pneumo podaje :) Igor też wtedy jest taki nie swój, staramy się go wtedy nie rozdrażniać dodatkowo i wiemy, że ten dzień spisujemy na tulaski, zabawy :)
 
Ma bardzo dużo cukru :) dopóki od nas to zależy to Igor nie dostaje cukru i soli, on tego nie zna więc na razie nie wymyśla :) czasami wymusza na nas tubki owocowe [emoji85] dajesz bezpośrednio z tubki ? Kiedyś czytałam, że nie powinno się dawać, ale nie wiem dlaczego nie pamiętam [emoji85] Igor czasami dostaje bezpośrednio bo on się rzuca na nie jak na najlepszy prezent życia [emoji1787]
Nie powinno sie bo nie wiesz cos w srodku. Kiedyś rodzic otworzyl ta tubkę i srodek byl splesnialy. Ale wydaje mi sie ze ma to miejsce w momencie nieszczelnosci zakretki w tubce lub jak gdzieś opakowanie jest uszkodzone.

Co do cukru i soli to Filip go nie znal a słoiczka nie ruszyl . Zupy wg przepisów z ksiazek dla dzieci takze.. a jak zrobiłam nasza zupkę to wcina cudnie. Daje do picia soki co prawda te dla dzieci ale jednak cukru maja... Julia tez juz duza wychowana i zdrowa dziewczynka. Ja będę robic jak uwazam to za sluszne :)
 
Bo boxero jest to normalne, ja daję zawsze przez dobę paracetamol, my jesteśmy po NOP-IE więc mamy zalecenie podawania po każdym szczepieniu, po niektórych nie podaje jak 5w1 czy WZW B, ale po meningo, pneumo podaje :) Igor też wtedy jest taki nie swój, staramy się go wtedy nie rozdrażniać dodatkowo i wiemy, że ten dzień spisujemy na tulaski, zabawy :)
My tez po pneumo i meningo zawsze paracetamol... Ale bexero psuje dziecko na maxa. Odpuszczam chyba nimenrix. Od paru dni poza odrzutem mleka mam cud dziecko. W dzien ladnie sie bawi i taki pocieszny jest... Noce spi cale.. po kapieli zjada budyn i klade do łóżeczka, gaszę swiatlo i wychodzę a po 5min sprawdzam i juz spi. Niech tak juz zostanie.
 
Ma bardzo dużo cukru :) dopóki od nas to zależy to Igor nie dostaje cukru i soli, on tego nie zna więc na razie nie wymyśla :) czasami wymusza na nas tubki owocowe [emoji85] dajesz bezpośrednio z tubki ? Kiedyś czytałam, że nie powinno się dawać, ale nie wiem dlaczego nie pamiętam [emoji85] Igor czasami dostaje bezpośrednio bo on się rzuca na nie jak na najlepszy prezent życia [emoji1787]
Jadła z tubki od 7 miesiąca. Tubki nie są słodzone, tylko tyle co owoce więc z tym nie mam oporów. Kupuje też warzywne, więc te do dzioba, a owocowe wlewam na kaszkę.

To co się wczoraj wieczorem u nas działo to myślałam, że zwariuje. Taki wrzask, aż ją naciągalo :/ ani spać, ani nosić, ani chodzić tylko ryk.
 
reklama
Do góry