reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Hej dziewczyny :) mam nadzieje, że mogą dołączyć do wątku staraczek:) przypominają mo się czasy jak starliśmy się z mężem o pierwsze i wtedy tez lubiłam popisać z dziewczynami na forum :) nasza iskierka będzie konczyc teraz 4
Latka i w głowie zachodzi myśl o drugim :) Natomiast mam tyle myśli w głowie z tym związane...Wam też było tak ciężko podjąć dezycję o staraniu się o drugie ?
 
reklama
Hej dziewczyny :) mam nadzieje, że mogą dołączyć do wątku staraczek:) przypominają mo się czasy jak starliśmy się z mężem o pierwsze i wtedy tez lubiłam popisać z dziewczynami na forum :) nasza iskierka będzie konczyc teraz 4
Latka i w głowie zachodzi myśl o drugim :) Natomiast mam tyle myśli w głowie z tym związane...Wam też było tak ciężko podjąć dezycję o staraniu się o drugie ?
U mnie przerwa w staraniach, 2,5 letnia, była spowodowana zmianą pracy i czekaniem na umowę na czas nieokreślony. Gdzies w głowie się jlebi myśl, że czy aby na pewno dobry to pomysł, bo niby epidemia etc, ale latka mi niestety do przodu lecą. 33 w tym roku skończę, także powoli zbliża się ostatni dzwonek. A nie jest powiedizane, że uda się od razu, obecnie w trakcie 2 cyklu starań jestesmy z mężem.
 
U mnie przerwa w staraniach, 2,5 letnia, była spowodowana zmianą pracy i czekaniem na umowę na czas nieokreślony. Gdzies w głowie się jlebi myśl, że czy aby na pewno dobry to pomysł, bo niby epidemia etc, ale latka mi niestety do przodu lecą. 33 w tym roku skończę, także powoli zbliża się ostatni dzwonek. A nie jest powiedizane, że uda się od razu, obecnie w trakcie 2 cyklu starań jestesmy z mężem.
Ja mam 29 lat mąż 32, prowadzę własny biznes i dlatego przez to odwlekam myśl/starania o drugim...boje się, że wypadne z rynku itp a do tego mąż tez teraz własny biznes będzie zaczynał i jestem pełna obaw...i jeszcze ten nieszczęsny wirus.Natomiast tak jak mówisz lata uciekają, córka ma już 4 lata a nigdy nie chciałam mieć dużej różnicy wiekowej między dziećmi ale kurczę zawsze jest coś ale mega się boje , że jak już człowiek się zdecyduje to wtedy będą problemy
 
Ja mam 29 lat mąż 32, prowadzę własny biznes i dlatego przez to odwlekam myśl/starania o drugim...boje się, że wypadne z rynku itp a do tego mąż tez teraz własny biznes będzie zaczynał i jestem pełna obaw...i jeszcze ten nieszczęsny wirus.Natomiast tak jak mówisz lata uciekają, córka ma już 4 lata a nigdy nie chciałam mieć dużej różnicy wiekowej między dziećmi ale kurczę zawsze jest coś ale mega się boje , że jak już człowiek się zdecyduje to wtedy będą problemy
U mnie różnica wieku będzie kolosalna, bo córka za miesiąc kończy 13 lat :-)
Zawsze jest pelno obaw, ale slyszalam pewne zdanie kiedyś, że nigdy nie ma dobrego momentu na dziecko, bo ciągle jest jakieś ale. W sumie, coś w tym jest. Niestety, natury się nie oszuka i nie będziemy wiecznie młodzi.
 
U mnie różnica wieku będzie kolosalna, bo córka za miesiąc kończy 13 lat :-)
Zawsze jest pelno obaw, ale slyszalam pewne zdanie kiedyś, że nigdy nie ma dobrego momentu na dziecko, bo ciągle jest jakieś ale. W sumie, coś w tym jest. Niestety, natury się nie oszuka i nie będziemy wiecznie młodzi.

Faktycznie sporo ale z czasem myśle, że nawet to 13 lat się zatrze :) moja mama ma siostrę młodszą 11 lat i mają fajny kontakt :) córka chce mieć rodzeństwo?Dokładnie na pierwsze dziecko zdecydowaliśmy się bez większych namyslów😄 a z drugim już ciężko, tak jak mówisz nigdy nie ma dobrego momentu także nie staramy się ale nie uważamy 😁 będzie co ma być :)
 
Faktycznie sporo ale z czasem myśle, że nawet to 13 lat się zatrze :) moja mama ma siostrę młodszą 11 lat i mają fajny kontakt :) córka chce mieć rodzeństwo?Dokładnie na pierwsze dziecko zdecydowaliśmy się bez większych namyslów[emoji1] a z drugim już ciężko, tak jak mówisz nigdy nie ma dobrego momentu także nie staramy się ale nie uważamy [emoji16] będzie co ma być :)
Córa wręcz się dopomina o rodzeństwo :-) duża roznica wieku tutaj będzie na plis, bo pomoże przy takim maluchu np zabawi, jak będę robic obiad itp. Takze dzialamy pelną parą.
Już zdazylam zapomnieć jak to jest z pieluchami, szczepieniami, i innymi czynnościami zwiazanymi z opieką nad takim maluchem. Fajnie bedzie sobie odświeżyć pamięć :-)
 
Hej dziewczyny :) mam nadzieje, że mogą dołączyć do wątku staraczek:) przypominają mo się czasy jak starliśmy się z mężem o pierwsze i wtedy tez lubiłam popisać z dziewczynami na forum :) nasza iskierka będzie konczyc teraz 4
Latka i w głowie zachodzi myśl o drugim :) Natomiast mam tyle myśli w głowie z tym związane...Wam też było tak ciężko podjąć dezycję o staraniu się o drugie ?
Ja 10 lat podejmowalam ta decyzję :) kiedy juz zdecydowaliśmy wpadlam na ulubione forum po wspolne sily do starań... 3 miesiące w tym gronie i w chwili obecnej synek skończył rok 😁 corka jest z 2009 a synek 2019 :D
 
W tym miesiącu chce jeszcze zrobić badania immunologiczne, które powinno się zrobić max 6 tygodniu po poronieniu. Tylko jutro muszę podejść do mojego labo zapytać się jakie są ceny, żeby się przygotować. ;)
 
Córa wręcz się dopomina o rodzeństwo :-) duża roznica wieku tutaj będzie na plis, bo pomoże przy takim maluchu np zabawi, jak będę robic obiad itp. Takze dzialamy pelną parą.
Już zdazylam zapomnieć jak to jest z pieluchami, szczepieniami, i innymi czynnościami zwiazanymi z opieką nad takim maluchem. Fajnie bedzie sobie odświeżyć pamięć :-)
Jej właśnie ten temat szczepień też spędza mi sen z powiek, nie żebym była jakąś straszną przeciwniczką ale wiele mi się w tym systemie nie podoba niestety...jak pomyśle to aż drze...jasne spora różnica wieku też ma swoje plusy :) My nie uważamy wiec zobaczymy za miesiąc ;)
 
reklama
Do góry