reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Zgadza się. Bardziej chodziło mi o to, że wynik z pierwszych 10s pomnożony razy 6 nie jest miarodajny bo każde 10sekund niekoniecznie jest sobie równe.

Tak to prawda. U mnie co prawda praktycznie zawsze niezależnie od dnia wychodzi 28 na 10 sekund :D


Jejku pachną już te gołąbki A ja umieram z głodu juz.

8 dni do usg.. ooooooosieeeeeemmmmmmmm !!!!!!!

Co do imion to dla dziewczynki podoba mi się Anastasia, Zuzia.. Ale jeszcze nie myśleliśmy nad tym ;) dla chłopca mi się podoba Filip hmm pewnie jeszcze jakieś.
Poczekamy na płeć i wtedy będziemy myslec, czyli za jakieś 8 tyg.
 
reklama
Tak to prawda. U mnie co prawda praktycznie zawsze niezależnie od dnia wychodzi 28 na 10 sekund :D


Jejku pachną już te gołąbki A ja umieram z głodu juz.

8 dni do usg.. ooooooosieeeeeemmmmmmmm !!!!!!!

Co do imion to dla dziewczynki podoba mi się Anastasia, Zuzia.. Ale jeszcze nie myśleliśmy nad tym ;) dla chłopca mi się podoba Filip hmm pewnie jeszcze jakieś.
Poczekamy na płeć i wtedy będziemy myslec, czyli za jakieś 8 tyg.
Ja tez usg za 8 dni 🙄😔 to tak dlugo 😑
 
Co ile macie robione USG?
Ja planowo miałam mieć po 3 tygodniach (jutro) ale w miedzyczasie spanikowałam i miałam tez 2 tygodnie temu ;)
Następne po kolejnych 2,5 tygodniach bo prenatalne.
pozniej pewnie będzie co miesiąc czy coś takiego. Ale może po pierwszym trymestrze odetchne;)
 
Już więcej chyba się nie pochwale ze się dobrze czuje... zjadłam obiad i dziwnie mi się zrobiło trzęsłam się z zimna pod kołdra z dobre pół godziny w końcu usnęłam. Obudził mnie telefon i czuje się jak zdjęta z krzyża.... trzymam kciuki za wizytujące i również odliczam swoją wizytę.... 7 dni za równy tydzień 🙏🏼
 
Dziewczyny ma tak ktoras moze? Nie wiem czy to ebdzie trwac cala ciaze czy jak. Wstaje z rana i jak nie zjem w przeciagu 10/20 minut nic to dopadaja mnie mdlosci z głodu, kreci mi sie e glowie, przyspiesza oddech, czuje sie strasznie zle przewaznie nie mam sily nawet zrobic sobie sniadania. I musi to byc posilek jakis barsziej wartosciowy typu np dzis jajecznica bo sucharki mi nie przejda. Zjadlam banana ale i tak byl nie wystarczajacy. W nocy o 1 jadlam banana rowniez bo tez nie domagałam juz i mnie facet karmił. Nie wiem co sie dzieje w zyciu czegis takiego nie mialam, moglam nie jesc 2 dni i nic mi nie bylo. Teraz niby to głód a ochoty nie ma na nic. Jem wkoncu cos i to tak bez smaku byle zapchac porzadnie zoladek. I nagle magicznie po jakims czasie sie poprawia. Mam to tylko w nocy i z rana. Ja nie wiem jak dam rade byc jutro na badaniach na czczo przeciez chyba na nogach nie ustoje.


Powiedzcie mi jeszcze czy fakt ze moja mama miala cukrzyce ciążową moze wplynac na to ze ja bede miec wieksze predyspozycje do tego czy sie to wcale ze soba nie wiąże? Nie że podejrzewam czy cos bo moja mama czula sie bardzo dobrze a sie okazalo ze cukrzyca
Tylko z ciekawosci pytam jak myslicie.
Hej :) mam teraz identycznie, w pierwszej ciąży też tak miałam. Mąż zawsze zostawiał mi banana koło łóżka, dopiero jak zjadłam oczywiście na wpół leżąco mogłam wstać i zrobić na spokojnie bardziej wartościowe śniadanie 😂 W ciągu dnia często zaczyna mi nagle burczeć, wtedy mam max 10 min żeby coś zjeść inaczej toaleta. W drugim trymestrze powinno być lepiej. chociaż wiem że to nie zawsze jest regułą :)
 
Boże dziewczyny wy cos zrobiłyście a ja leżę jak Kłoda w łóżku z migrena 🤦‍♀️ wszystko robi za mnie Mąż a mi głupio bo ja bardzo lubię dbać o dom i w ogóle ale dzisaj ledwo się nawet wykąpałam ☹️
Jedyne co masz robić to leżeć i pachnieć 🙂🙂🙂 a no i jeść i pić też jak by co 😁😁
 
reklama
Już więcej chyba się nie pochwale ze się dobrze czuje... zjadłam obiad i dziwnie mi się zrobiło trzęsłam się z zimna pod kołdra z dobre pół godziny w końcu usnęłam. Obudził mnie telefon i czuje się jak zdjęta z krzyża.... trzymam kciuki za wizytujące i również odliczam swoją wizytę.... 7 dni za równy tydzień 🙏🏼
I ja mam w czawrtek, czekamy razem 😅
 
Do góry