reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jedni maja w zyciu szczescie drudzy pecha...nie zawsze ma sie na wszystko wpływ 🤷‍♀️ za granicą ludzie też są zupełnie inni zwłaszcza innych narodowosci. A tesciowa i szwagierka to rodzina patologiczna takie nigdy normalne w zachowaniu nie będą ale trzeba takich ludzi poznac osobiscie zeby wiedziec co sie mowi.
A pro po szwagierki nocuje u nas z synem 4 dzien bo sie poklocila z facetem, pobił ją i wyrzucił z domu...no normalne to nie jest ale fakt ze ja na nich trafiłam to zwykły pech. Nie wiem co mialas na mysli ale odebralam to troche w sposob taki ze to bardziej mi w ludziach cos ciagle nie pasuje niż faktycznie tak jest no ale jesli ty uwazasz ze te osoby o ktorych mowilam są w porzadku, ich zachowania są okej a perfumowanie sie dzien w dzien na kazdej przerwie w malym pomieszczeniu nie zwracajac uwagi na inne osoby tez spoko no to nie wiem ale musisz byc mega wyrozumiała albo niechętna do postawienia na swoim bo kazdy ma przeciez pewne prawa 😊
Ja np wiedzac ze moje perfumy nie musza sie kazdemu podobac zwlaszcza facetom bo od razu icj bedzie dusic nie robie tego w klasie tak samo jak nie przynosze np tunczyka wiedzac ze moze komus strasznie smierdziec. Po prostu wychodze i robie to gdzies indziej. Tolerując przy tym każdego a nie zmuszając do takich zapachów 😊
Stwierdziłam jedynie fakt, że wszędzie masz problemy z tego co piszesz.
Nie wiem też czy świadome zamieszkanie "z patologią" można nazwać pechem ;)

Nie mam problemu ze zwróceniem komuś uwagi (i nie muszę o to pytać na forum) ale powstrzymam się od oceny tych zachowań bo... mnie tam nie było ;)
 
reklama
Teraz czas na mnie 🙈 wszystko dobrze, dzidzia ma 6.53cm ale tak się ułożyła że ciężko było zmierzyć. Co najlepsze chciałam zdjęcie w 3D i jak moje dziecko o tym usłyszało postanowiło się odwrócić 😂🙈
Dołączam zdjęcie i jak myślicie po wyrostku? Coś tam widać chyba, ale lekarz nic nie mówił na temat płci.

Nie wiem właśnie, przez to że zdjęcie bardziej od pleców 🙈
 
Wróciłam cała i zdrowa
emoji3059.png

I mały ludź też
emoji106.png
emoji16.png

Serducho bije
emoji3590.png
Pani doktor mówi, ze troszkę za szybko (175) ale czasami podobno w pierwszym trymestrze tak bywa i mam się nie martwić póki co.

Człowieczek ma 3,2 cm
emoji846.png

A oto homo sapiens w wersji mini
emoji12.png


Teraz trochę mniej stresu... aż do prenatalnych
emoji4.png
Zobacz załącznik 1128211
Teraz czas na mnie 🙈 wszystko dobrze, dzidzia ma 6.53cm ale tak się ułożyła że ciężko było zmierzyć. Co najlepsze chciałam zdjęcie w 3D i jak moje dziecko o tym usłyszało postanowiło się odwrócić 😂🙈
Dołączam zdjęcie i jak myślicie po wyrostku? Coś tam widać chyba, ale lekarz nic nie mówił na temat płci.
Tylko patrząc z drugiej strony na to-co mi te badania dadzą? ZD nie leczy sie w łonie mamy,a usunięcia ciąży nie biore nawet pod uwage...mam totalny bajzel w głowie...z nerwów już zwymiotowałam...
A wynik może dlatego taki wysoki,bo mam już 38lat..


EvilDesiree Patrycjaaa97 Gratuluję udanych wizyt, piękne zdjęcia :)

zeberka363 spokojnie, bez nerwów, wyniki bardzo zawyża wiek, moja mama miała ryzyko 1:2 (42lata) i miała amniopunkcję, mi wyszedł podobny wynik z testu do Twojego i również proponowano mi amniopunkcję ale nie zdecydowałam się ponieważ usg wyszło prawidłowe. Ja i mama urodziłyśmy zdrowe dzieci. Kolejna sprawa to tak jak mówisz nie ma możliwości leczenia w łonie a ciąży bez względu na wynik nie usunęła byś. Amnio czy kolejny test niczego nie zmienią poza tym że o ewentualnej chorobie dowiedziałabyś się parę tygodni wcześniej więc moim zdaniem warto poczekać do drugich prenatalnych. Bądź dobrej myśli, ja wierzę że dzieciątko urodzi się zdrowe, trzymam kciuki❤✊
 
Wróciłam cała i zdrowa [emoji3059]
I mały ludź też [emoji106][emoji16]
Serducho bije [emoji3590] Pani doktor mówi, ze troszkę za szybko (175) ale czasami podobno w pierwszym trymestrze tak bywa i mam się nie martwić póki co.

Człowieczek ma 3,2 cm [emoji846]
A oto homo sapiens w wersji mini [emoji12]

Teraz trochę mniej stresu... aż do prenatalnych [emoji4]Zobacz załącznik 1128211
Śliczny małe człowiek ❤️💙 gratulacje kochana j duzooo zdrówka i mniej stresu 🥰😘
 
Tylko patrząc z drugiej strony na to-co mi te badania dadzą? ZD nie leczy sie w łonie mamy,a usunięcia ciąży nie biore nawet pod uwage...mam totalny bajzel w głowie...z nerwów już zwymiotowałam...
A wynik może dlatego taki wysoki,bo mam już 38lat..
No każdy podchodzi indywidualnie. Mi by dało to, że jeśli w tych nieinwazyjnych wykluczyli by ryzyko ZD to bym odetchnęła z ulgą i spokojnie sobie żyła. Jakby się niestety potwierdziło miała bym czas na jakieś psychiczne przestawienie się i przygotowanie na przyjście na świat dziecka z dodatkowym chromosomem :) też bym nie usunęła. Dlatego napisałam co ja bym zrobiła a na pewno bym badała dalej :D
 
No każdy podchodzi indywidualnie. Mi by dało to, że jeśli w tych nieinwazyjnych wykluczyli by ryzyko ZD to bym odetchnęła z ulgą i spokojnie sobie żyła. Jakby się niestety potwierdziło miała bym czas na jakieś psychiczne przestawienie się i przygotowanie na przyjście na świat dziecka z dodatkowym chromosomem :) też bym nie usunęła. Dlatego napisałam co ja bym zrobiła a na pewno bym badała dalej :D
@zeberka363 Ja chyba tez bym wykonała Nifty w takim wypadku ale wiadomo zależy jaka macie sytuacje finansowa bo jednak te badania wcale tanie nie są :/ ale tez popieram @Dolvit
 
reklama
Ja dziś byłam w Mc Donalda 😂😋 dobre było chodź nie zdrowe ale dobre 😂😜 co do detektorów tetna ktoś pytał ja mam tego Zobacz ofertę: MEDYCZNY DETEKTOR TĘTNA PŁODU KTG + akcesoria Link do: MEDYCZNY DETEKTOR TĘTNA PŁODU KTG + akcesoria fakt nie jest tani ale tez zamierzam go potem sprzedać a mi daje 100% komfortu psychicznego między wizytami teraz usg dopiero mam wyznaczone na polowe lipca na połówkowe wiec nie wyobrażam sobie nie wiedzieć co z dzidzia tyle czasu 🤷🏼‍♀️😜 bo moj gin niby ma usg u siebie ale raz mi tylko robił badanie no i sprzęt za króla ćwieka 😂
 
Do góry