reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
to ty z Gamety? !! Czemu nie pisalas? W ktorej Gamecie? No mnie leczy Pawel Ra..wan ;) Wiesz jak sie u niego lecze ponad dwa lata i na poczatku tez mi baaaardzo odradzal PGD, a pozniej sam zalecil. U nas sytuacja po stymulce byla bardzo napieta i nie wiem jak to do konca jest z ta plcia. Wiem ze DGD kiedys pisala ze za kazdym razem badali zarodek i tez znali plec ;)
Jest plec podana. Muszą sprawdzić plec bo sprawdzają chromosomy. Jak już pisałam, miałam męski zarodek z dwoma chromosomami Y.
 
Oj tak samopoczucie poszło o 100% w gore. Samo to ze muszę codziennie ładnie wyglądać to już mi dodaje pewności siebie 😉 myśli i tak krążą w temacie starań i in vitro, histeroskopi itp. po transferze tez najlepiej jest być w pracy bo w domu można kicka dostać. Nawet nie będę opisywać co wyprawialam po transferze przez ten tydzień w domu bo byście mnie do psychiatry wysłały 🤪🤪🤪
Mam w pracy dziewczyny 22 i 27 lat. Jedna ma córkę 6 lat druga nie ma jeszcze a ta młodziutka to nawet o tym nie myśli i tak trudno złapać wspólny temat ... ale są super pozytywne i jest dużo śmiechu 🥳🥳❤️ Jedna szuka atrakcji dla 6 łatki, druga rozkręca z mężem firmę wiec gada tylko o tym a trzecia o paznokciach, wycieczkach i jedzeniu 😂 także mówię wam misz masz a ja i tak mogę się wygadać tylko tutaj 🤪🤪
Jak dobrze ze Was mam ❤️❤️
No kochana, ale ci się towarzystwo trafiło 😊. Ja tak sobie myślę że chyba idealne, bo nikt nie będzie ci smucił😊. A gadki o pierdołach są baaaardzo potrzebne w naszej stresującej sytuacji 😘😘😘. Cieszę się z Tobą myszeczko że do ludzi wyszłaś, ja cały czas powtarzam że bez pracy bym padła trupem w domu 😊
 
Dzień dobry 😁 dzwoniłam wczoraj do Znachora i chwilkę z nim pogadałam 😅 jestem zablokowana ale to było oczywiste...Mówił, ze większość kobiet tak ma jeśli nie ma fizycznej przyczyny nie możności zajścia w ciąże...mówił to co mówił @klaudiaanita czyli, ze okres ciąży mojej mamy był stresujący i mnie zablokowało już wtedy...ze mężczyźni mogą się moczyć nawet do 25 roku życia a kobiety nie mogą zajść w ciąże...No i ja chce jechać już w przyszłym tygodniu na odblokowanie 😅😅 a co mi zależy, spróbuje wszystkiego byleby tylko się udało 💪 fajny ten dziadziuś, nie obiecywał gruszek na wierzbie ale powiedział, ze spróbuje pomóc...Zobaczymy ;)
 
Czesc dziewczyny.Mialam dzisiaj sen a pro po wybierania sie do znachora.Snilo mi sie ze samochod wypelniony niektorymi z Was-pamietam jedynie @fredka84 jako dlugowlosa niesmiala!Blondynke-przyjechal po mnie do pracy.No i pojechalysmy...😁
No co ty 😂😂😂. Widzę że chcesz się ze mną karnąć😂
Ja już raczej taka szatynka i włosy ledwo ramion sięgają 😜. Słaba jesteś wróżbitka 😂
 
reklama
Dzień dobry 😁 dzwoniłam wczoraj do Znachora i chwilkę z nim pogadałam 😅 jestem zablokowana ale to było oczywiste...Mówił, ze większość kobiet tak ma jeśli nie ma fizycznej przyczyny nie możności zajścia w ciąże...mówił to co mówił @klaudiaanita czyli, ze okres ciąży mojej mamy był stresujący i mnie zablokowało już wtedy...ze mężczyźni mogą się moczyć nawet do 25 roku życia a kobiety nie mogą zajść w ciąże...No i ja chce jechać już w przyszłym tygodniu na odblokowanie 😅😅 a co mi zależy, spróbuje wszystkiego byleby tylko się udało 💪 fajny ten dziadziuś, nie obiecywał gruszek na wierzbie ale powiedział, ze spróbuje pomóc...Zobaczymy ;)
Super, jedź i próbuj ❤️. Jak bym miała bliżej to nawet bym się nie zastanawiała, a tak to muszę planować i z mężem się kłócić 😜. Wczoraj powiedział że mam nigdzie nie jeździć i nie spotykać się z ludźmi z internetu bo to podejrzane i niebezpieczne 🙄. Ja mu mówię, że się spotykam za tydzień z @Murawa jak pojadę na wizytę do Szczecina a jakby co to z nią jadę, no i już będę ją znała 🙃. @Murawa mam nadzieję, że nie jesteś grubym, starym i zboczonym facetem, co? 😂😂😂
 
Do góry