reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hahahhhh pierwszy sen się liczy;)


Ja z 49 na 52, jestem non stop głodna i przestało mnie mdlić po słodkim,więc teraz będzie szło coraz szybciej w górę🙈


Oooo jak super😍 widzisz,wszystko dobrze,złe przeczucia się nie sprawdziły:)
Gratulacje córeczki☺ który masz teraz tydzień?


Ja też tak już ze 3 razy miałam ( ogromny ból)teraz jak leżę i kicham to od razu zginam nogi do brzucha a jak stoję to sie schylam.
W poprzedniej ciąży tez tak miałam, to więzadła się strasznie napinają i stąd ten ból.

@martini31 kciuki✊✊✊✊✊😘
Ooo moze.tez wyprobuje ten patent na kichanie bo boli jak diabli:(
 
reklama
Ja nie wiem jeszcze co z wózkiem zrobić :/ Ale chyba jednak zainwestuję w 2w1, a potem kupię jakiś do biegania.

Jak macie jakieś łatwe przepisy na makaron (najlepiej bez mięsa) to chętnie przyjmę :)
Makaron, szpinak i feta 🙂
Makaron , brokuł, kalafior, sos serowy 🙂
Makaron, brokuł, łosoś , sos koperkowy 🙂
 
Ostatnia edycja:
Czy miała któraś już krzywą cukrową robioną? Muszę kupić glukozę do testu i zastanawiam się czy smak ma znaczenie? Któryś smak lepszy?
Nie jestem fanem słodkich rzeczy :(
 
Ja już po wizycie :) wszystko dobrze, krwiak prawie znikł - mogą pojawić się jeszcze drobne plamienia więc bardzo, bardzo się cieszę.
Niestety nadal wstydniś lub wstydnisia się chowa i nie chce pokazać co ma między nogami :d
Gratuluję udanej wizyty [emoji3590]
Gratuluję wszystkim dziewczyna dzisiejszych udanych wizyt [emoji4]
Dziękuję [emoji16][emoji3059][emoji3590]
Ja też po :) miałam lekko podwyższony urobilinogen i zaleciła jakieś badania na wątrobę ;)
A co do płci powiedziała, że na 80% chłopak więc na razie 2:0 na chłopaka :D
Gratulacje [emoji16]
A z wątrobą to może zjadłaś przed badaniami cos tłustego, ciężkostrawnego?
 
My na szczęście nie mamy zakazu ale ostatnio byłam przeziębiona więc żeby się nie zarażać na wzajem to przez 1,5 tygodnia był ban na seks i mąż w tą sobotę mówi że już dłużej bez seksu nie wytrzyma, a to było tylko 1,5 tygodnia co by było po miesiącu 🤣🤣🤣

Co on zrobi, jak będziesz w połogu 🙈
 
reklama
Dziewczyny kwestia dendysty. Usuwanie kamienia nazębnego jest dla nas bezpieczne? No i druga sprawa mam ukruszoną jedynke juz pewien czas, druga od dołu też przetarta i przezroczysta troche i boje sie ze sie tez ukruszy (niestety szczękościski pozostawily po sobie slad :( szkoda ze teraz chce sie za to zabrac a nie wczesniej ale boje sie ze pojdzie dalej...) no i nie wiem w jaki sposob sie "reperuje" takie ukruszenia i czy bedzie to rowniez bezpieczne...jak mylicie? Oczywiscie dendyste tez zapytam ale wole miec wiecej opinii
 
Do góry