reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Cześć!
Mój synek w 26+5 ważył 950gram mam nadzieję że nie urośnie za duży 🙈 pierwsza córka 3740 gram drugi synek 4000 gram i obawiam się znowu urodzić takie dużo dziecko. Obydwoje urodzeni w terminie naturalnie ale pierwszy poród to był koszmar 17 godzin. Drugi troche lepiej. Tak bym sobie życzyła do 3500 gram 😅 ale nieważne, najważniejsze żeby było zdrowe. Co do łóżeczka i wózka już mam wszystko ale jeszcze lozeczko w kartonie więc nie wiem czy polecam dopiero jak będziemy użytkować to się okaże.
Jest mi ciężko oddychać. Do tej pory przytylam 10 kg 🤦‍♀️ dziś 28+5
Także coraz bliżej 🤗🥰
 
A ja zastanawiam się nad łóżeczkiem dostawką na początek. Powinno wystarczyc do 6-8 miesiąca. Głównie chodzi o kwestię wygody dla mnie i Maluszka, który bylby w nocy blisko rodziców i nocne karmienia obylyby sie bez wstawania i zabierania/wkladania do łóżeczka. A nie mam za bardzo warunków do spania z dzieckiem w jednym łóżku w nocy (kawalerka, łóżko 140 cm na 2 dorosłe osoby +dziecko to jednak za mało, zeby sie wyspać albo nie przygnieść dziecka)... Znajome mamy opowiadają mi też jak ich dzieci nie chcą spać w swoich łóżeczkach tylko z nimi i mają te zwykłe łóżeczka praktycznie nieużywane...
Miala któraś z Was doświadczenia z dostawką? Jakie są wady/zalety, ewentualnie czym kierować sie przy kupnie?
 
Czytałam dużo pochlebnych opinii jeżeli chodzi o dostawki i jeżeli byłabym w ciąży pojedynczej na pewno zdecydowałbym się na takie rozwiązanie, ale z bliźniakami sytuacja wyglada trochę inaczej 🙂
Gratuluję bliźniaków! :)

Odnośnie dostawek też słyszałam dużo dobrych opini, ale ja zdecydowałam się na łóżeczko, które będzie stało przy moim łóżku ;) jeszcze nie kupiłam, ale już wybrałam na woodies.
 
Witam. I ja chciałabym dołączyć. Termin mam na 29 września, obecnie 26tc, czekamy na synka :) w domu mam już jednego 2,5 letniego synka :) wczoraj na wizycie doktor mówił że szykuje się duży chłopak, 962g według pomiarów ;)
Co do łóżeczek nasz synek do roku czasu spał w swoim łóżeczku potem do momentu aż zaszłam w ciążę, teraz dostawiliśmy jego łóżko do naszego i śpi w swoim. Jak był malutki to jego łóżeczko też stało przy naszym inaczej noc była nieprzespana więc myślę że dostawka to dobry pomysł i u nas by się sprawdziła :)
 
reklama
Sopek to widzę że po równo u was będzie dziewczynek i chłopców :) ja się śmieje że zostałam zdetronizowana, przewaga płci męskiej w domu :)
Czy jest tu na forum jakas mamusia która po pierwszym porodzie cc kolejny porod miała naturalny??
 
Do góry