reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
dla śmiechu,
Czy bocian przy moim domu oznacza ciążę?😂😋
20200630_183156.jpg
 
Dziewczyny czy Wy też czekacie z wielką niecierpliwością na wizytę u gina i USG? Ja mam dopiero 9 lipca i myślę że zwariuje do tego czasu... Codziennie się stresuje czy wszystko jest w porządku, nawet sobie co kilka dni powtarzam testy ciążowe 😅. Oszaleje...
 
Dziewczyny czy Wy też czekacie z wielką niecierpliwością na wizytę u gina i USG? Ja mam dopiero 9 lipca i myślę że zwariuje do tego czasu... Codziennie się stresuje czy wszystko jest w porządku, nawet sobie co kilka dni powtarzam testy ciążowe 😅. Oszaleje...
Ja o dziwo oaza spokoju 😜 ale może dlatego, że to druga ciaza... W pierwszej to oczywiście, że panika była, robiłam badania hcg z krwi itd. A teraz tylko test ciążowy i spokojnie sobie czekam na wizytę. W piątek mam się upomnieć, żeby mnie ginekolog umówił na przyszły tydzień, więc jeszcze nie wiem kiedy wizyta. Może nie spieszy mi się też że względu na doświadczenie z pierwszej ciąży. Miałam wtedy już dużo wcześniej umówiona wizytę u gina i akurat wypadła kilka dni po ledwo widocznym pozytywnym teście. No i w usg był pęcherzyk, ale jeszcze nie było serduszka. Więc musiałam przyjść za 2 tygodnie znowu na wizytę i wtedy się bardzo stresowałam czy będzie serduszko czy nie. Na szczęście bylo😍 teraz to serduszko ma prawie 2 lata i daje nieźle popalic😜
 
Dziewczyny czy Wy też czekacie z wielką niecierpliwością na wizytę u gina i USG? Ja mam dopiero 9 lipca i myślę że zwariuje do tego czasu... Codziennie się stresuje czy wszystko jest w porządku, nawet sobie co kilka dni powtarzam testy ciążowe 😅. Oszaleje...
I ja... a ze mną jeszcze gorzej bo nie mam już ciążowych, więc robię testy owu 🤔😶
 
reklama
Do góry