reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No właśnie tego się obawiam :/ z drugiej strony nie uważam, że powinniśmy mieć jakieś wyrzuty sumienia. Nie zaszłam w ciążę, żeby komukolwiek zrobić na złość. Myślę, że jak się przyzwyczają do nowej sytuacji będą się cieszyć razem z nami. W końcu to przecież siostra.

Oczywiście że nie musisz się czuć winna z tego powodu czy coś tylko normalnie się cieszyć.. To jest przede wszystkim Wasze szczęście. Pewnie będą się cieszyć ale z drugiej strony będzie gdzieś w środku ten ból.
Moja koleżanka po długich staraniach ma teraz dwie córki, jej siostra jakiś rok temu poroniła i nie może zajść w ciąże i bardzo trudno znosi że jej siostra ma dzieci gdzie tym bardziej by miała dziecko w tym samym wieku co ta młodsza córka.. Więc po prostu nie wie się co tak naprawdę w każdym siedzi ale bądź co bądź teraz najważniejszy jest Wasz maluszek.
 
reklama
Brrrownie dam znać jak już będzie po rozmowie. Planujemy z mężem powiedzieć siostrze w połowie sierpnia, bo mamy zaplanowany wtedy wspólny wyjazd. Zobaczymy jak wyjdzie. Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia, fajnie, że możemy się tutaj dzielić swoimi doświadczeniami. Dla mnie to szczególnie ważne, bo to pierwsza ciąża i wszystko jest nowe :)
 
Brrrownie dam znać jak już będzie po rozmowie. Planujemy z mężem powiedzieć siostrze w połowie sierpnia, bo mamy zaplanowany wtedy wspólny wyjazd. Zobaczymy jak wyjdzie. Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia, fajnie, że możemy się tutaj dzielić swoimi doświadczeniami. Dla mnie to szczególnie ważne, bo to pierwsza ciąża i wszystko jest nowe :)

Po tu jesteśmy żeby też się wzajemnie wspierać w lepszych i gorszych chwilach 😊
Nie masz wpływu jak zareaguje więc nie możesz się tym zadręczać.
Pamiętam jak byłam pierwszy raz w ciąży, jest wtedy tyle obaw co radości 😋
Na szczęście miałam siostry i koleżanki z doświadczeniem 😁
 
Też w tym czasie miałam puste jajo.
Następne usg Rovil



Hej :) miałam podobna sytuację. 6t 4d a pusty pęcherzyk Na kolejną wizytę musiałam długo czekać, między czasie naczytałam się w internecie różnych głupot. W ok 8 tc dostałam plamienie ( w głowie, że to puste jajo i pewnie już się oczyszcza) zadzownilam do mojej gine i kazała mi jechać na IP tam zrobiono mi usg i widać było już zarodek i bijące serce :) więc trzymam kciuki, że u Ciebie będzie podobnie
Dziękuję dziewczyny za wsparcie i miłe słowa. Jesteście wszystkie kochane🥰🥰🥰. Byłam rano zrobić betę, wyniki wieczorem. Nie czekam na cud. Cholernie boję się zabiegu i narkozy, bo nigdy nie leżałam w szpitalu pomijając oczywiście pierwszy porod😉. Chciałabym być już po tym wszystkim....
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie i miłe słowa. Jesteście wszystkie kochane🥰🥰🥰. Byłam rano zrobić betę, wyniki wieczorem. Nie czekam na cud. Cholernie boję się zabiegu i narkozy, bo nigdy nie leżałam w szpitalu pomijając oczywiście pierwszy porod😉. Chciałabym być już po tym wszystkim....
Sylwia ja wierzę że wszystko będzie ok i wieczorem wynik też. Trzymaj się słońce i mam nadzieje ze dalej razem będziemy tu pisac😘
 
[QUOTE="Brrrownie, post: 19785495, member: 178711"
Niech może zadzwoni do księgowej?
Bo przy zatrudnieniu powyżej 20 osób płaci pracodawca i nie powinno być problemu z wypłatą.
Ja dostawałam np. tak jak wszyscy, tego dnia co do tej pory był przelew :)
[/QUOTE]
A to nie jest tak, że pracodawca płaci za pierwszy miesiąc a za kolejne ZUS?
 
Tak jest pracodawca chyba pierwsze 30 dni, potem zus, ale coś mi się obiło o uszy, że pracodawca wyplaca co miesiąc pensje, a pod koniec rozlicza się z zusem, ale nie wiem czy to prawda
 
Tak jest pracodawca chyba pierwsze 30 dni, potem zus, ale coś mi się obiło o uszy, że pracodawca wyplaca co miesiąc pensje, a pod koniec rozlicza się z zusem, ale nie wiem czy to prawda
Tak jak już napisały dziewczyny.
Jak zatrudnia powyżej 20 osób to wypłaca pracodawca, potem rozlicza sobie to z ZUS :)
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Ostatnio mówiłam wam, że idę na pierwszą wizytę.
Wczoraj byłam na pierwszej wizycie, jest pecherzyk żółciowy, wszystko jest okej.
Mam 11badan do zrobienia, muszę podejść do położnej. Kolejna wizytę mam 28lipca.
Termin porodu obliczył mi na 3marca 2021.
Na szczęście będę mieć wszystkie badania krwi i wgl za darmo nie Bede musiała płacić.
Miłego dnia wam życzę dziewczynki i spokojnej ciąży[emoji8][emoji177][emoji177][emoji177]
 
Do góry