reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

Odległość tez nie sprzyja bycia blisko maluszka, także ...
Czyli ty już dostałaś wypis?
 
reklama
Dziękuję :) bardzo w niego wierzę. Synka którego mam w domu, donoszonego urodziłam przez cesarkę z ciężka zamartwica i 1 punktem. Uszedl cudem z życiem wróżono mu porażenie mózgowe i wszelkie komplikacje. Dzisiaj ma prawie 6 lat i jest zdrowym pełnym życia chłopczykiem. Liczę że drugi wojownik też taki będzie. Dziękuję Wam za ogromne wsparcie. Mamy też zamówione na jutro i pojutrze msze za malutkiego. Nie jestem gorliwa wierzącą ale skoro Dominik oznacza "dar od Boga" to zaufam mu i w tym.
Dużo siły życzę i modlę się za Was codziennie.
 
Mój maluszek dostał 6 punktów w 1 minucie, potem 7.
To jest bardzo dobry znak, bardzo dobry. Teraz oby tak dalej, żeby jak najszybciej zejść z respiratora i bez żadnych przygód po drodze. A jak lekarze określili jego wiek i dojrzałość w dniu przyjęcia na świat? Miał skończony 25 tc wg nich?
 
Ja przyjechałam do szpitala w 24 tyg równym. Maluszek urodził się w 25 i 2 dni. Bardzo dziękuję za dobre słowo. Wogole jestem niesamowicie podbudowana tym jak mnie wspieracie to jest dla mnie nie do opisania ile dobrego płynie od Was dziewczyny pomimo tego, że jesteśmy obcymi dla siebie ludźmi. Chciałabym Was wszystkie przytulić każdej podziękować gdybym tylko mogła. ❤️❤️❤️❤️
 
Trafiłam tu zupełnie przez przypadek.. Nawet nie wiem co napisać oprócz tego że wydajesz się być mega silną osobą [emoji7] Takiej siły i wiary życzę Ci w najbliższych dniach i tygodniach [emoji173] Mam nadzieję że spotkasz na swojej drodze dobrych i życzliwych ludzi którzy zaopiekują się Tobą i maluszkiem [emoji8] Bardzo mocno trzymam za Was kciuki!!!
 
Trafiłam tu zupełnie przez przypadek.. Nawet nie wiem co napisać oprócz tego że wydajesz się być mega silną osobą [emoji7] Takiej siły i wiary życzę Ci w najbliższych dniach i tygodniach [emoji173] Mam nadzieję że spotkasz na swojej drodze dobrych i życzliwych ludzi którzy zaopiekują się Tobą i maluszkiem [emoji8] Bardzo mocno trzymam za Was kciuki!!!
Bardzo bardzo dziękuję, każde dobre słowo jest dla mnie ważne i każde doceniam. Mam wrażenie, że dużo siły zyskałam przez to że wirtualne ciocie przesyłają tutaj tyle dobrej energii. Za każdą myśl o moim dziecku dziękuję i mam nadzieję, że do każdej z Was to dobro wróci że zdwojoną siłą. Nie wiem czy jestem silna ale wiem że my kobiety w obliczu pewnych przeciwności jesteśmy w stanie przenosić góry i chyba same nie wiemy ile tej siły jest w nas.
 
Bardzo bardzo dziękuję, każde dobre słowo jest dla mnie ważne i każde doceniam. Mam wrażenie, że dużo siły zyskałam przez to że wirtualne ciocie przesyłają tutaj tyle dobrej energii. Za każdą myśl o moim dziecku dziękuję i mam nadzieję, że do każdej z Was to dobro wróci że zdwojoną siłą. Nie wiem czy jestem silna ale wiem że my kobiety w obliczu pewnych przeciwności jesteśmy w stanie przenosić góry i chyba same nie wiemy ile tej siły jest w nas.
Nie tylko ciocie kochana 😘 opowiedziałam mojemu mężowi Twoja historie i on tez trzyma kciuki i przesyła dużo zdrówka dla Was a w szczególności dla Dominika ❤️ Wiec wirtualny wujek tez jest 😍
 
No to i my się dołączymy Ja, mój mąż i piątka naszych dzieci. Wszyscy Wam kibicujemy i wspominamy Was codziennie w wieczornym pacierzu!
 
reklama
Do góry