reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy zdjęcie

Dołączył(a)
28 Luty 2020
Postów
13
Hej dziewczyny. To mój kolejny cykl starań. Mam stwierdzony zespół policystycznych jajników i nie ukrywam że bardzo bym chciała zostać w końcu mamą. Cykle mam różne. Ostatnio miewam 29 dniowe. Owulacja 11 dni temu potwierdzona testami. Mierze też codziennie o stałej porze temperature. Od wczoraj strasznie czuje jajnik z ktorego byla prawdopodobnie owulacja. Podkusilo mnie i wykonałam w ciągu dnia test. Wiem że powinnam go zrobić w dniu spodziewanej miesiaczki i z porannego moczu i już zglupialam bo mam wrażenie że widzę druga kreskę ale bardzo jasną. Czy któraś z Was miała podobnie? Nie wiem czy Wy też ja widzicie
 

Załączniki

  • Screenshot_20200801-160059_Gallery.jpg
    Screenshot_20200801-160059_Gallery.jpg
    191 KB · Wyświetleń: 1 597
  • Screenshot_20200801-160043_Gallery.jpg
    Screenshot_20200801-160043_Gallery.jpg
    161,5 KB · Wyświetleń: 516
reklama
Ja ją też widzę [emoji87][emoji87][emoji16]
Hej dziewczyny. To mój kolejny cykl starań. Mam stwierdzony zespół policystycznych jajników i nie ukrywam że bardzo bym chciała zostać w końcu mamą. Cykle mam różne. Ostatnio miewam 29 dniowe. Owulacja 11 dni temu potwierdzona testami. Mierze też codziennie o stałej porze temperature. Od wczoraj strasznie czuje jajnik z ktorego byla prawdopodobnie owulacja. Podkusilo mnie i wykonałam w ciągu dnia test. Wiem że powinnam go zrobić w dniu spodziewanej miesiaczki i z porannego moczu i już zglupialam bo mam wrażenie że widzę druga kreskę ale bardzo jasną. Czy któraś z Was miała podobnie? Nie wiem czy Wy też ja widzicie
 
Też jakbym ją widziała, jednak dopiero po powiększeniu zdjęcia. Na żywo pewnie lepiej. Ale i tak poczekaj do czasu miesiączki i powtórz test. Pamiętam jak co chwilę robiłam testy i ciągle nic a potem piękna gruba kreska po dacie miesiączki ☺️ życzę Ci z całego serca, żeby to było faktycznie to! ☺️
 

Załączniki

  • IMG_20200104_074545.jpg
    IMG_20200104_074545.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 336
Hej dziewczyny. To mój kolejny cykl starań. Mam stwierdzony zespół policystycznych jajników i nie ukrywam że bardzo bym chciała zostać w końcu mamą. Cykle mam różne. Ostatnio miewam 29 dniowe. Owulacja 11 dni temu potwierdzona testami. Mierze też codziennie o stałej porze temperature. Od wczoraj strasznie czuje jajnik z ktorego byla prawdopodobnie owulacja. Podkusilo mnie i wykonałam w ciągu dnia test. Wiem że powinnam go zrobić w dniu spodziewanej miesiaczki i z porannego moczu i już zglupialam bo mam wrażenie że widzę druga kreskę ale bardzo jasną. Czy któraś z Was miała podobnie? Nie wiem czy Wy też ja widzicie
Jak dla mnie test na razie negatywny a 11 dpo to zdecydowanie za wcześnie w większości przypadków. Musiałoby być wcześnie zagnieżdżenie i duży przyrost bety żeby było coś widać. Np. u mnie mocne kreski były 13 dpo bo 14 dpo miałam betę już prawie 400, ale to nie jest reguła. Możesz powtarzać testy co 2 dni i zobaczyć czy coś tam się pojawia :)
 
My staramy się o dziecko jakieś 2 lata i dziś narodziła się w końcu jakąś nadzieją.
To już jesteś prawie na finiszu. Szczęśliwego rozwiązania życzę :-)
My się staraliśmy coś koło 1,5 roku. Za bardzo chciałam i nie wychodziło. Staraj się nie myśleć o tym. A udało się na samym początku remontu kupionego mieszkania. Wtedy była tylko praca-remont i prawie zero snu i zapomniałam całkowicie i się udało. Dziękuję Ci bardzo i życzę powodzenia ☺️☺️
 
Hej dziewczyny. To mój kolejny cykl starań. Mam stwierdzony zespół policystycznych jajników i nie ukrywam że bardzo bym chciała zostać w końcu mamą. Cykle mam różne. Ostatnio miewam 29 dniowe. Owulacja 11 dni temu potwierdzona testami. Mierze też codziennie o stałej porze temperature. Od wczoraj strasznie czuje jajnik z ktorego byla prawdopodobnie owulacja. Podkusilo mnie i wykonałam w ciągu dnia test. Wiem że powinnam go zrobić w dniu spodziewanej miesiaczki i z porannego moczu i już zglupialam bo mam wrażenie że widzę druga kreskę ale bardzo jasną. Czy któraś z Was miała podobnie? Nie wiem czy Wy też ja widzicie
Dziś mi wyszła taka sama na tym samym teście 😍🤩
 
reklama
Do góry