reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy zdjęcie

reklama
Tylko Ty jedyna tu widzisz [emoji23] no i kilka osób spoza grupy [emoji23]
No nic wszystko się okaże jutro jeśli @ nie przyjdzie do jutra zrobię test , jeśli będzie negatywny no to nie pozostaje mi nic innego jak czekać na @ [emoji849][emoji28]
Kiedyś się udać musi [emoji16][emoji16]
Widzę kreseczkę. Ja na początku też mialam takie bladziochy nawet w dzień miesiączki. A dziś 14tc [emoji3059]
 
Tylko Ty jedyna tu widzisz [emoji23] no i kilka osób spoza grupy [emoji23]
No nic wszystko się okaże jutro jeśli @ nie przyjdzie do jutra zrobię test , jeśli będzie negatywny no to nie pozostaje mi nic innego jak czekać na @ [emoji849][emoji28]
Kiedyś się udać musi [emoji16][emoji16]
Ja czekam jeszcze kilka dni i testuje. Daj znać jak u Ciebie sytuacja.
 
Jutro dam znać wszystko się okaże albo w jedną stronę albo w drugą [emoji4] na wszystko jestem przygotowana , ale bardziej na @ . Nie mam żadnych objawów. Jedyne co to raz dziennie rano boli mnie podbrzusze jak na @ po badaniu szyjki i później spokój cały dzień. No i wieczorem tak mnie jakby coś ciągle w tajnikach sama nawet nie wiem jak to opisać. Nie przeszkadza to w żaden sposób, ale takie inne to jest [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja czekam jeszcze kilka dni i testuje. Daj znać jak u Ciebie sytuacja.
 
Jutro dam znać wszystko się okaże albo w jedną stronę albo w drugą [emoji4] na wszystko jestem przygotowana , ale bardziej na @ . Nie mam żadnych objawów. Jedyne co to raz dziennie rano boli mnie podbrzusze jak na @ po badaniu szyjki i później spokój cały dzień. No i wieczorem tak mnie jakby coś ciągle w tajnikach sama nawet nie wiem jak to opisać. Nie przeszkadza to w żaden sposób, ale takie inne to jest [emoji23][emoji23][emoji23]
Co miesiąc doszukiwalam się ciazowych objawów. Bylo mi nie dobrze. bolał mnie brzuch A o piersiach już nie wspomnę. Moja temperatura cały czas na wyższym poziomie. Jedynie czuje jajnik i w tym miesiacu jak nigdy nie czuje biustu🙂
 
Hej dziewczyny. To mój kolejny cykl starań. Mam stwierdzony zespół policystycznych jajników i nie ukrywam że bardzo bym chciała zostać w końcu mamą. Cykle mam różne. Ostatnio miewam 29 dniowe. Owulacja 11 dni temu potwierdzona testami. Mierze też codziennie o stałej porze temperature. Od wczoraj strasznie czuje jajnik z ktorego byla prawdopodobnie owulacja. Podkusilo mnie i wykonałam w ciągu dnia test. Wiem że powinnam go zrobić w dniu spodziewanej miesiaczki i z porannego moczu i już zglupialam bo mam wrażenie że widzę druga kreskę ale bardzo jasną. Czy któraś z Was miała podobnie? Nie wiem czy Wy też ja widzicie
Miałam taki test 4 dni przed spodziewaną miesiączką, dzisiaj jestem mama 3.5 miesięcznej dziewczynki
 
Do terminu miesiączki mam jeszcze 3 dni więc uzbroilam się w cierpliwość i zrobię lada dzień :-)
Jeżeli zostały Ci testy owulacyjne to zrób owulacyjny. One szybciej pokazuja ciaze. Ja na twoim teście widzę jedna kreske.
Ja w 28 dc mając okres co 35 dni ,zrobiłam sobie test owulacyjny który wyszedł pozytywny. Nie możliwe- 7dni przed okresem? Tego samego dnia zrobiłam test ciążowy i też był pozytywny 😊
 
reklama
Jeżeli zostały Ci testy owulacyjne to zrób owulacyjny. One szybciej pokazuja ciaze. Ja na twoim teście widzę jedna kreske.
Ja w 28 dc mając okres co 35 dni ,zrobiłam sobie test owulacyjny który wyszedł pozytywny. Nie możliwe- 7dni przed okresem? Tego samego dnia zrobiłam test ciążowy i też był pozytywny 😊
Niestety nie zawsze tak wychodzi. Test owulacyjny służy do wykrywania hormony LH, a nie HCG. Niby dlaczego testy owulacyjne wykonuje się do pierwszego pozytywu? Bo po owulacji LH żyje już swoim życiem i raz jego stężenie jest wyższe raz niższe. To, że LH nadal jest na wysokim poziomie nie świadczy wcale o ciąży.
To był czysty przypadek. Na wątku ciąży po poronieniu dziewczyny obaliły ten mit o testach owulacyjnych wykrywających ciążę.
 
Do góry