reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
22 dc @ na piątek, piersi tkliwe ale tylko od zewnątrz. 17 sierpnia mam wizytę u nowego lekarza może zaproponuje monitoring cyklu
Ja mam tak samo. Od 19dc sutki ciągle sterczace i nie można w ogóle ich dotknąć. A do tego otoczka cała się zmieniła, ciemniejsze jest i białe grudki się pokazały.Dziś 23dc i jakoś dziwnie jeździ mi po brzuchu. Nie umiem tego opisać, kluje, gniecie.@ za 5 dni. Cierpliwie czekamy...
 
Ja mam tak samo. Od 19dc sutki ciągle sterczace i nie można w ogóle ich dotknąć. A do tego otoczka cała się zmieniła, ciemniejsze jest i białe grudki się pokazały.Dziś 23dc i jakoś dziwnie jeździ mi po brzuchu. Nie umiem tego opisać, kluje, gniecie.@ za 5 dni. Cierpliwie czekamy...
Mi 5 dni przed @ już wyszła blada kreska na teście. Nie z pierwszego moczu nawet:)
Może zrób test żeby sprawdzić?
 
No iczy się niż w kieszeni nie otwiera??? 😱
Screenshot_20200801_184051.jpg
 
No iczy się niż w kieszeni nie otwiera??? 😱 Zobacz załącznik 1156831

Ja pier****. 🤬😱 Straszne, okropne. Brak słów żeby wyrazić to co się dzieje.
Ja szczerze wam powiem wolę się nie katować takim myśleniem, że czemu tacy ludzie mają dzieci a inni wspaniali je tracą albo nie mogą. Tak jest świat skonstruowane i nic na to nie poradzimy. To jest niesprawiedliwe, ale staram się i tym nie myśleć chociaż jest ciężko. Jestem totalna ateistką gdyby Bóg istniał to oczywiście dla mnie nie pozwalałby na takie rzeczy w dużym skrócie.
 
Ja pier****. 🤬😱 Straszne, okropne. Brak słów żeby wyrazić to co się dzieje.
Ja szczerze wam powiem wolę się nie katować takim myśleniem, że czemu tacy ludzie mają dzieci a inni wspaniali je tracą albo nie mogą. Tak jest świat skonstruowane i nic na to nie poradzimy. To jest niesprawiedliwe, ale staram się i tym nie myśleć chociaż jest ciężko. Jestem totalna ateistką gdyby Bóg istniał to oczywiście dla mnie nie pozwalałby na takie rzeczy w dużym skrócie.
Ja pracowałam z dziećmi po pobiciach... Nie ma gorszego widoku i emocji
 
Jutro termin @.... Od 4 dpo bolał mnie brzuch jak na @... A dzisiaj nie czuje nic, oprócz tego, że nie mogę dotknąć piersi... No już bardziej głupiego organizmu chyba nie można mieć 🙊 jutro między 10-14 dostanę @ i nagle sobie przypomni, że ma boleć.... No tego w kinie nie grali ale miło, że mi robi przerwy nie ? 😂🤣
 
reklama
Do góry