reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Słabo widać ale jest, bo poprzednie testy wogole nic nie pokazywały była sama biel. We wtorek powtórzę. Widocznie owulacja była dużo później niż myślałam. Aż szok.
 

Załączniki

  • IMG_20200802_105412.jpg
    IMG_20200802_105412.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 148
  • IMG_20200802_105438.jpg
    IMG_20200802_105438.jpg
    355,7 KB · Wyświetleń: 145
reklama
Jeszcze szwagierka. Mieszka na przeciwko mnie.. Codziennie chodzi po podwórku.. Jest w 3 miesiącu.. A ja jak ją zobaczę to patrzę się tak póki nie zniknie mi z oczu.. Ktoś by pomyślał że psychopatka ze mnie. Coś czuję że jak nam się uda to będę płakać cały tydzień ze szczęścia, muszę się wziąć w garść.

Dzięki, chyba jakaś chwilowa załamka mnie złapała po tym teście. Faktycznie nie warto robić ich tak wcześnie. Człowiek tak powstrzac się nie może.
Też tak się czułam. Jeszcze po roku starań naszych koleżanka zaszła i zrobili z tej okazji „opijanie”. Mąż mi napisał smsa, bo to było dla facetów opijanie, że jest w ciąży. Strasznie przykro mi było. No ale to nieuniknione. Nie ma w tym nic złego. Trzeba zaakceptować, że psychika tak działa. To Ci minie jak już zajdziesz :)
 
Oj tak. Ja też zrobiłam 10po i wyszla biel, ale w środę ma być okres to jeszcze powtórzę we wtorek/środę. Jak wtedy wyjdzie biel to już nie będę miała złudzeń. :) jakas nadzieję jeszcze mam
Ja w tym cyklu też czuje się całkiem inaczej niż zwykle. 6.08 mam termin @. Raz czuje, że to na nią, A raz jak by coś tam się innego działo. Mój nie wytrzymał, kupił mi test i robiłam w 21dc. Tłumaczę, że za wcześnie i miał swoją biel bieli o jedna kreskę.
Od wczoraj wieczora mam okropne mdłości, tak jak apeyty mi służył, tak teraz jem z musu, ale nie mogę nic jeść...oby do czwartku 😊
 
Ja w tym cyklu też czuje się całkiem inaczej niż zwykle. 6.08 mam termin @. Raz czuje, że to na nią, A raz jak by coś tam się innego działo. Mój nie wytrzymał, kupił mi test i robiłam w 21dc. Tłumaczę, że za wcześnie i miał swoją biel bieli o jedna kreskę.
Od wczoraj wieczora mam okropne mdłości, tak jak apeyty mi służył, tak teraz jem z musu, ale nie mogę nic jeść...oby do czwartku 😊
Ja też mam niechęć do jedzenia. W obydwóch ciazach wręcz musiałam wymuszać w siebie jedzenie. Nawet głupie jabłko. Wczoraj jadłam ulubiona zupe, ale nie podeszła mi. Jednak nie nakręcam się bo mogę sobie coś wmówić za bardzo, a w środę @ może odwiedzić 🤣
 
reklama
Do góry