reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A lekarz co na to powiedzial? Takie plemniki to wogole zdrowe są? Sorry za takie pytania, ale jeśli normalnie potrzebują te 48h, niby pozniej są stare i zaniżają parametry biologiczne to może coś z nimi nie tak i Twoja komórka jajowa je odrzuca
Badania nasienia wyszły zanizone, ale urolog powiedział, że ciaza naturalna jest możliwa. Kazał brać suplementy i powtórzyć badanie nasienia za 3 mce.
2,5 już minelo. Niedlugo się okaże czy suplementy pomogly.
 
reklama
Trzymam mocno kciuki[emoji110] a jakie suplementy ma zalecane?
Dzięki [emoji3590][emoji120]
Właśnie spojrzałam na te badania, były robione 02.06. Suplementy kupiłam gdzieś po tygodniu. Z tydzień czekały na niego, aż się zdecyduje...
No i 3 miesiące wychodzą dopiero około połowy września... Eh myślałam, że więcej czasu minęło [emoji30][emoji30][emoji30][emoji30] życie w tej niewidzy dłuży mi się strasznie.
On bierze zalecone przez urologa, na innym forum porównywałyśmy je z tymi popularnymi i mają naprawdę super skład. Nazywają się andro in form kinderwunsch multi + i do tego bierze omega 3 duża dawkę z tej samej firmy form med się nazywa.
 
Dziewczyny odstawiłyście alkohol od czasu starania? Nie mówię o sporadycznym drinku. Ja np lubię wypić sobie drinka wtedy kiedy mogę. Jak to jest u was? [emoji6]
Do owulacji normalnie. Po owulacji czasem się zdarzy piwko, ale bardzo rzadko.
Kiedyś się tym przejmowałam, ale teraz niezbyt. Staram się żyć normalnie. Ale minimum 5 lat nie upilam się... Pije bardzo rzadko, a jeśli już, to naprawdę lampkę wina, albo piwo smakowe, albo kieliszka bailey's.
 
Do owulacji normalnie. Po owulacji czasem się zdarzy piwko, ale bardzo rzadko.
Kiedyś się tym przejmowałam, ale teraz niezbyt. Staram się żyć normalnie. Ale minimum 5 lat nie upilam się... Pije bardzo rzadko, a jeśli już, to naprawdę lampkę wina, albo piwo smakowe, albo kieliszka bailey's.

Ja tak samo ogólnie rzadko pije. Jak zaszłam w ciążę to nie sądziłam, że to tak szybko to jakoś 2 dni przed terminem @ wypiłam lampkę wina i nie sądzę żeby to zaszkodziło chociaż poronilam.
 
Ja tak samo ogólnie rzadko pije. Jak zaszłam w ciążę to nie sądziłam, że to tak szybko to jakoś 2 dni przed terminem @ wypiłam lampkę wina i nie sądzę żeby to zaszkodziło chociaż poronilam.
Nieeeee.
Przeczytaj hipotetyczna Hania od mamy ginekolog. Fajnie tłumaczy i trochę wyluzowałam przez ten jej artykuł [emoji4]
 
reklama
Hej Dziewczyny. Ja dzisiaj też mam doła, już mnie to wszystko męczy. Miałam mieć wczoraj okres no i w sumie mogę powiedzieć że coś tam rano się zaczęło. Potem tylko tampon lekko zabrudzony, dzisiaj to samo. Właściwie to mnie to nie dziwi, jutro powinno mnie bardziej zalać tak jak to zawsze u mnie bywa. No i wczoraj było 14 dni po owulacji tak jak zwykle. Do nie dawna liczyłabym 1 dc od wczoraj, zwłaszcza że przychodzi idealnie 14 dni po owu ale wg was wszystkich powinnam liczyć od większego krwawienia czyli mojego 3 dc, co dawałoby 16 dniową fazę lutealną, zwariować z tym idzie, zwłaszcza jak plamie właściwie od dwóch tygodni przez torbiel, albo acard??
Jeśli to wczoraj to nie był okres, a zacznie się jutro to nie wiem czy badanie komórek nk jest prawdziwe tydzień przed okresem, a jak się nie rozkręci to w dupe te 200 zł całkiem ;/
Dodatkowo momentami zapala mi się żarówka czy ciąża może jednak być, ale przecież wiem że nie, z torbielą i za niskim progiem, nawet nie chciałabym tak zaczynać ciąży, ale i tak się zastanawiam czy napić się tego piwa, czy zapalić fajkę czy lepiej nie zapalić w razie czego. Testu nie robię do jutra.
 
Do góry