reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
W ogóle to mam pod górkę w tym cyklu, wczoraj wieczorem cieszyłam się z prawie pozytywnego testu owu, a rano obudziłam się z przeziebieniem- katar i ogromny ból gardła, w południe test owu pozytywny, kolejny robiony pół godziny temu już negatywny, a chlop padł ze zmęczenia i smacznie śpi...może to i lepiej, bo przeziebienie I grypa to chyba nie jest dobry moment...z drugiej strony jeśli się udało przy wczorajszych przytulankach, to będę się stresować, że coś może być nie tak... nie dogodziiii....
 
Hej dziewczyny. U mnie cuda. Jak zwykle..... Ale tym razem mój organizm przeszedł samego siebie. We wtorek pęcherzyk 16 mm a dziś 33.....😳😳😳

Lekarka nie dowierzala.... Dostałam Pregnyl 5000 żeby pękł a żeby się nie zrobila torbiel. Endo niestety tylko 6.

Po jakim czasie teraz pęknie mi pęcherzyk? Od kiedy się przytulać? Nie przytulalismy się od początku cyklu. Raz tylko mąż oddał nasienie tydzień temu do kubeczka :D
Dostałaś zastrzyk przy takim dużym pęcherzyku? Moj nie przepisuje jak jest już 25mm nawet... Generalnie to każdy pęcherzyk nie pęknięty, powyżej 25 mm przestaje być pęcherzykiem, tylko jest właśnie torbielą 🤔 bynajmniej mi to tak ostatnio pojaśnil.
Ciekawe jak to u ciebie się rozwiąże, dawaj znać, bo może zmienie swojego gina 🙄

A ja melduje dziś 4dc, kazał mi przyjść w 8dc, ale najwcześniej termin mogłam dostać na 10dc jak dzwoniłam się umówić zaraz jak zaczęłam @ i nie wiem co robić 🤷‍♀️
Generalnie już nie wierzę, że sie uda po zastrzyku, raczej czekam na skietowanie na laparo... Jeszcze ostatnio wyczytałam, że potwierdzić endometriozie można robiąc marker raka jajnika ca125 i co? I ja pobiegłam go zrobić i ryczałam potem 3 dni... Bo norma to d
0-35 a ha miałam 81...😕 Jestem przerażona

Wczoraj zrobiłam estradiol i prolaktyne - są w normach.. Nie wiem co mam o sobie myśleć
 
reklama
Cześć, czy któraś z Was miała przyjemność brać metformine oraz letrozole? Jak wrażenia? Pomogło? Gin zlecił mi również wykonanie hsg... ale nie wiem czy to zrobić od razu, czy poczekać czy coś leki zadziałają..
Ja biorę od poniedziałku metformine. Narazie tylko pół tabletki. Biegunkę miałam dwa razy. Ogólnie kiepskie samopoczucie na twarzy mam horror pryszczowy. I opryszczka więc osłabiony organizm. Odstawiłam słodkie i produkty z wysokim indeksem glikemicznym. 31 sierpnia idę do lekarza po dietę [emoji4]

P. S. Waże 75 kg przy wzroście 165
 
Do góry