reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja tez mam jutro wizytę 😀 i tak samo ma być dobrze innej opcji nie przewiduje 😀 Daj znać po 😀😀😀
Po wizycie! Dobre wieści krwiak się wchłonął 😁😁😁 dzieciak fikołki robił jak nakręcony wszystko w jak najlepszym porządku! Dziś 11t i 1d....Normalnie dziś będę podwójnie świętować mąż mnie zabiera na kolację kazał jakąś kiecę zarzucić więc trzeba się wypindrzyć😉 niańki załatwione dziś rocznicę 4 ślubu mamy a znamy się już 10lat 😊 także dziewczyny grunt to nastawić się na same dobre wiadomości czarne myśli na bok!
Jak u Ciebie po wizycie czy jeszcze czekasz? 😉
 
reklama
Cześć, jestem na forum zupełnie nowa :) w ciąży też pierwszy raz! Termin 12 marca :) szalenie się cieszymy.
Mdłości się skończyły, ale niepokoją mnie bóle podbrzusza, głównie po lewej stronie, też tak macie? Nic poza tym się nie dzieje.
Kochana ten sam termin mamy 😁 podobnie mam bóle to normalne bo się rozciąga macica jak bardzo boli to nospa pomoże i poleżeć trzeba wtedy szybciej mija 😉
 
Ja tak was czytam, ze macie dosyc małe roznice wieku miedzy dziecmi😊 u mnie syn 7 lat corka 11 lat i sie zastanawiam teraz czy wogole pamietam cokolwiek 🤦‍♀️ dziewczyny crl w 10w2d obliczone orzez usg ile dzieciatko mialo? U mnie 3.50 cm lekarz powiedzial ze sporo urósł czy to dobrze? Nie rosnie zle ale jak rosnie troche wiecej to jak to? I normalnie z OM mialam na usg 9w5d a usg 10w2d ostatnio w 7tc bylo dwa dni roznicy teraz 4 do przodu. Troche czytalam i nie wiem juz sama 🤷‍♀️
@Olka_Monolka witaj 😁 u mnie termin sie zmienil nie wiem ktorego mam sie trzymac na ta chwile 🤦‍♀️ z OM 18 marzec a z USG 14 marzec pewnie cc mnie czeka wiec 1 marzec moze sie zalapiemy 😁
 
Ja tak was czytam, ze macie dosyc małe roznice wieku miedzy dziecmi😊 u mnie syn 7 lat corka 11 lat i sie zastanawiam teraz czy wogole pamietam cokolwiek 🤦‍♀️ dziewczyny crl w 10w2d obliczone orzez usg ile dzieciatko mialo? U mnie 3.50 cm lekarz powiedzial ze sporo urósł czy to dobrze? Nie rosnie zle ale jak rosnie troche wiecej to jak to? I normalnie z OM mialam na usg 9w5d a usg 10w2d ostatnio w 7tc bylo dwa dni roznicy teraz 4 do przodu. Troche czytalam i nie wiem juz sama 🤷‍♀️
@Olka_Monolka witaj 😁 u mnie termin sie zmienil nie wiem ktorego mam sie trzymac na ta chwile 🤦‍♀️ z OM 18 marzec a z USG 14 marzec pewnie cc mnie czeka wiec 1 marzec moze sie zalapiemy 😁
Ja trzymam się USG, bo mam PCOS i moje miesiączki to było jak wróżenie z fusów :) w 8t6d moje maleństwo miało 2.55 i to podobno sporo :) w środę mamy USG z PAPPą :)
 
Ja tak was czytam, ze macie dosyc małe roznice wieku miedzy dziecmi😊 u mnie syn 7 lat corka 11 lat i sie zastanawiam teraz czy wogole pamietam cokolwiek 🤦‍♀️ dziewczyny crl w 10w2d obliczone orzez usg ile dzieciatko mialo? U mnie 3.50 cm lekarz powiedzial ze sporo urósł czy to dobrze? Nie rosnie zle ale jak rosnie troche wiecej to jak to? I normalnie z OM mialam na usg 9w5d a usg 10w2d ostatnio w 7tc bylo dwa dni roznicy teraz 4 do przodu. Troche czytalam i nie wiem juz sama 🤷‍♀️
@Olka_Monolka witaj 😁 u mnie termin sie zmienil nie wiem ktorego mam sie trzymac na ta chwile 🤦‍♀️ z OM 18 marzec a z USG 14 marzec pewnie cc mnie czeka wiec 1 marzec moze sie zalapiemy 😁

U mnie na wtorkowej wizycie wg OM powinno być równe 10w a wg USG wyszło 10w4d i CRL 3,7 cm. Tak samo jak u Ciebie na wcześniejszej wizycie było tylko 2 dni na plusie w stosunku do OM, a teraz jest już 4. Lekarz stwierdził, że pięknie rośnie i nic tylko się cieszyć 😁
 
Po wizycie! Dobre wieści krwiak się wchłonął 😁😁😁 dzieciak fikołki robił jak nakręcony wszystko w jak najlepszym porządku! Dziś 11t i 1d....Normalnie dziś będę podwójnie świętować mąż mnie zabiera na kolację kazał jakąś kiecę zarzucić więc trzeba się wypindrzyć😉 niańki załatwione dziś rocznicę 4 ślubu mamy a znamy się już 10lat 😊 także dziewczyny grunt to nastawić się na same dobre wiadomości czarne myśli na bok!
Jak u Ciebie po wizycie czy jeszcze czekasz? 😉
U mnie tez super 😀 pierwsze co zauważyłam to to ze machalo rączkami w dół i w górę ❤️Serduszko 164 ❤️ Piąteczka ciocie ❤️
image.jpg
image.jpg
 
Cześć, jestem na forum zupełnie nowa :) w ciąży też pierwszy raz! Termin 12 marca :) szalenie się cieszymy.
Mdłości się skończyły, ale niepokoją mnie bóle podbrzusza, głównie po lewej stronie, też tak macie? Nic poza tym się nie dzieje.
Ja mam termin na 19 marzec 😀 właśnie dzisiaj się pytałam o to lekarza bo mnie dzisiaj tak bardzo kłuło ale powiedział ze wszytsko jest wporzadku ze pacjentki zgłaszają takie objawy ale to wszytsko jest oki bo się rozciąga macica... 😀
 
reklama
Super wieści!!! Udanego wieczoru :)
Po wizycie! Dobre wieści krwiak się wchłonął [emoji16][emoji16][emoji16] dzieciak fikołki robił jak nakręcony wszystko w jak najlepszym porządku! Dziś 11t i 1d....Normalnie dziś będę podwójnie świętować mąż mnie zabiera na kolację kazał jakąś kiecę zarzucić więc trzeba się wypindrzyć[emoji6] niańki załatwione dziś rocznicę 4 ślubu mamy a znamy się już 10lat [emoji4] także dziewczyny grunt to nastawić się na same dobre wiadomości czarne myśli na bok!
Jak u Ciebie po wizycie czy jeszcze czekasz? [emoji6]
 
Do góry