reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Kiedy tzn w którym tygodniu najlepiej zrobić beta hcg z krwi? Poprzednim razem pobiegłam jak durna na samym początku i tylko stresu się najadłam a i tak źle się to skończyło. Nie chce powtórzyć tego błędu ale wolałabym mieć zrobione to badanie przed wizytą u ginekologa. W pewnym momencie przyrosty zwalniają więc szukam tego idealnego momentu :)
 
reklama
A przypomnij mi ty miałaś coś nie tak w cytologii i potem dopiero robili dalej diagnostykę ?
Kurde trzeba wierzyć, że będzie dobrze , wiem łatwo się mówi, ale 3 miesiące szybko minął.
Trzeba wierzyć że kuracja się uda i wszystko będzie dobrze.
Też czasem się śmieje że jak nie uda nam się mieć dzieci to będę mieć 5 psów i kotów😁
A dom też zaczynamy budowac, czekamy za poxwoleniem. Najwyżej każdy pies będzie miał swój pokój 😂😂
O to my też dom zaczynamy i czekamy na pozwolenia już od grudnia.... Tylko się wsciec
 
My mieszkamy w domu rodzicow, którzy pracują zagranicą. Ale chcemy swój nowy. Wiadomo na swoje to swoje. Ja uwielbiam ogród a tu u rodziców, tyle serca włożyłam w ogród i trudno mi będzie się przeprowadzic. Ale jak pomyślę że będę mogła sadzić nowe kwiaty to mi przechodzi 😂😂😂
O to będę miała kogo się roradzic w kwestii zakładania ogrodu 😘
 
Matko przekaz tego lekarza to też straszny. Myślę, że chyba po jednym wyniku nie da się stwierdzić guza mózgu (jakiś tomograf czy coś?) owszem podwyższona prolaktyna może wskazywać,ale to na problemy z przysadką a nie chyba na guza? 🤔 Nie znam się, najlepiej niech zrobi badania i lekarz się wypowie chodzi mi, że takie strasznie jest okropne. Trzymam kciuki za wyniki 🤗

@Magdusia88 ja dotrwałam ;) Rozumiem Cię w pełni, jak ja zaczełam się badać to miałam takie frustracje czemu po prostu nie mogę być w ciąży i urodzić dziecka. Jest tka jest, teraz się trochę pozytywniej nastawiłam zobaczymy na ile mi czasu starczy ;) teraz też trochę zajęłam się ćwiczeniami, biegam itp i to mi pomaga ;)
też daję czas do końca roku i jak nie pójdzie to bedziemy myśleć co dalej.
Też się raczej spodziewam okresu jakoś za tydzień bo brzuch boli i cycki bolą.
Co do ćwiczeń to może spróbuj sobie po 10min z Mel B? One są całkiem spoko jak poćwiczysz to endorfinki uderzą i poczujesz się lepiej :)
No właśnie też mojemu tak mówię, na spokojnie trzeba to wszystko skontrolować, a później się dopiero martwić, biedny się obwinia, że przez niego w ciąży nie jestem a ciągle się faszeruje różnymi ta sami i badania robię, no i tłumaczę mu, że moje wyniki też nie są najlepsze, a witaminy warto brać no i badania też dobrze ze zrobiłam, bo wiem na czym stoję a jego zdrowie jest dla mnie najważniejsze teraz
 
@Foka_szara to zależy chcesz tylko potwierdzić ciąże? To obojętnie po pozytywnym teście wyjdzie czy masz zamiar robić przyrost? Wtedy po 48h w tym samym labo trzeba. Ja osobiście robiłam tylko raz i jak będę w ciąży też zamierzam tylko raz, bo nie chcę się stresować i nie mam możliwości by co 48h być w labo ;)

@Mooni89 i prawdiłowo, spokojnie. Trzymam mocno kciuki, dawaj znać :*
 
Ale to jest straszne. Jak można przez telefon przekazać pacjentowi taką informację, a potem powiedzieć, że ona jutro dziś nie przyjmuje. Masakra. I co pacjent ma z tym zrobić? Przypominało mi się, jak w szpitalu zaraz po porodzie 1 dziecka pediatra nastraszyla mnie, że syn ma coś z nerkami, coś jej tam na usg wyszło. I że ona nie wie co, ale może potem nerka przestanie pracować. Jprdl. Naryczalam się, aż psychologa do mnie wołali. Potem lataliśmy po profesorach i na usg. I nikt nic nie wykrył. Jeden lekarz powiedział tylko, że po porodzie cc dzieci czasem mają jakiś osad w drogach moczowych, ale już dawno to wysikal. Tak że starajcie się być dobrej myśli. Lekarze też się mylą.
No ta lekarka jest okropna, szwagier był u niej to leczyła go na nerki a okazało się, że woda zbiera się w organizmie bo serce nie pracuje i prawie się przekręcił, mój się nigdy nie przepisywał do innego lekarza bo nic mu nigdy nie dolegało poważniejszego. Zobaczymy jak wyjdą dzisiejsze wyniki i co ta lekarka powie w poniedziałek
 
Brrr jak mi zimno od dwóch dni :( chodzę w bluzach i kapciach (A nigdy nie noszę) A temperatura ciała 36,3 stopnie..
Nie czuje żeby mnie coś brało.
Pamietam że kiedyś pisalyscie że w ciąży miała któraś takie dreszcze ??
Próbuje sobie nic nie wmawiać, bo to zdecydowanie za wcześnie, a i tak się na nic nie nastawiam. Do @ jeszcze jakieś 8-9 dni ;)
 
Brrr jak mi zimno od dwóch dni :( chodzę w bluzach i kapciach (A nigdy nie noszę) A temperatura ciała 36,3 stopnie..
Nie czuje żeby mnie coś brało.
Pamietam że kiedyś pisalyscie że w ciąży miała któraś takie dreszcze ??
Próbuje sobie nic nie wmawiać, bo to zdecydowanie za wcześnie, a i tak się na nic nie nastawiam. Do @ jeszcze jakieś 8-9 dni ;)
Ja miałam tak w 1 ciąży , tez myślałam ze się przeziębiłam, ciąża mi przez myśl nie przeszła bo nie planowałam :)
 
reklama
Kurde. Ja zamiast okresu od wczoraj mam dużo śluzu raz bialego. Raz żółtawy kostystencji jak w dni płodne ale bardziej gesty🤷 dziś też trochę cyce mnie bolą więc pewnie @ przyjdzie lada moment.
 
Do góry