reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A czy miałaś jakieś objawy, ze zdecydowałaś się zrobić pierwszą betę? Zrobiłaś ją wcześniej niż planowana @? I po jakim czasie beta urosła?
Byłam przekonana że jestem w ciąży bo byłam bardzo naiwna, nie zabezpieczyliśmy się w noc poślubną i byłam pewna że to wystarczy... No akurat u nas okazało się ten jeden raz szczesliwy, ale każda co była i jest na staraczkach wie że to było szczęście głupiego [emoji6] wróciłam z miesiąca miodowego w okolicach terminu @ i beta negatywna. Powtórzyłam kilka dni później.. Na bank byłam wtedy już w ciąży jak wyszła negatywna i minęło mniej więcej dwa tygodnie dni od przytulanek
 
Byłam przekonana że jestem w ciąży bo byłam bardzo naiwna, nie zabezpieczyliśmy się w noc poślubną i byłam pewna że to wystarczy... No akurat u nas okazało się ten jeden raz szczesliwy, ale każda co była i jest na staraczkach wie że to było szczęście głupiego [emoji6] wróciłam z miesiąca miodowego w okolicach terminu @ i beta negatywna. Powtórzyłam kilka dni później.. Na bank byłam wtedy już w ciąży jak wyszła negatywna i minęło mniej więcej dwa tygodnie dni od przytulanek
To piękny prezent ślubny 😁 mam nadzieje, ze u mnie sytuacja jeszcze się rozwinie 🤞
 
Hej! Ja właśnie juz nie wiem do jakiego lekarza iść. Jestem umówiona do prof. Jerzak, i chciałam nawet jako drugiego lekarza do Malinowskiego, ale terminy dopiero na koniec października!

Macie doświadczenie z prof. Jerzak?
Ja do niej trafiłam w czerwcu. Pierwsza wizyta mnie mocno wkurzyła bo totalnie mnie zalewała. Przejrzała moje badania wypisała kolejne do zrobienia i tyle. Ale jak przyszłam z wynikami to od razu rozpisała mi leki, suplementy, dietę, ćwiczenia, fizjoterapie. I ewentualne leczenie jeśli bym zaszła w ciąże. Teraz w październiku mam zrobić znowu badania kontrolne i iść do niej. Także.. za wiele nie powiem bo jestem na samym początku.
Ale to ona rozpoznała u mnie PCOS i dzięki niej mam cykle owulacyjne 😊
 
p
Dokładnie tak jak piszesz, także można się pobawić w pielegniarke i samemu sobie zbadać z krwi :) Ale są droższe właśnie
Ale raz można kupić, to jest tylko dychę drozszy od zwykłego. Nie mowie żeby ciągle nim testować, chociaż jak ktoś ma taką chęć i fundusze to niech testuje. ;)
Dziewczyny ale ze mnie głupek .. Jeśli kreski są wyraźniejsze to znaczy że beta rośnie i mogę liczyć że będzie dobrze ? Jestem poschizowana jutrzejsza powtórka bety . W styczniu byla mega załamka Zobacz załącznik 1174296
Piękne kreski 😍 też mi.sie marzą takie ;)
 
reklama
Ja biore Wit d z k w kapsulkach z olejem lnianym (w olejach się przyswaja lepiej) z d-vitum 2000j.


Dupka nie bierze się na pękanie, dupek to progesteron sztuczny na problem z niskim jego poziomem po owu, krótką faza lutealną lub plamieniami przed okresem, ginek przepisuje go też aby unormowac długość cyklu i ustabilizować.
Jesli potwierdza ci niepekajace pęcherzyki, to ew możesz distac ovitrelle lub pregnyl (gonadotropiny) 😉
No właśnie te wszystkie trzy pierwsze rzeczy to mam 😂
Ps jak ja nie lubię jak piszecie "dupek" 🙈 😂
 
Do góry