reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dokładnie mam takie samo zdanie, każdy ma prawo wierzyć w co chce, jeśli koleżanka nie jest tolerancyjna, skoro denerwuje ja czytanie postów o tym, że ktoś wierzy w Pana Boga, to po co to czytać ???? Można opuścić forum.. Ale tu chyba bardziej chodziło o kontrowersje, żeby wywołać dyskusje, żebyśmy tutaj dużo o tym pisały, jak to ona źle zrobiła, że tak napisała. A my po prostu przejdźmy obok tego, jak obok kupki psa na spacerze ;)
Twój post jest co najmniej nie na miejscu na tym forum, trochę tolerancji. A jeśli któraś z dziewczyn napisałaby że stosuje kalendarzyk małżeński to też byś ją wyśmiała bo to nie działa. To nie Twoja sprawa kto i jakie metody stosuje. I choćby ktoś miał odprawić voo doo żeby zajść w ciążę to ja powiem spoko, bo trzeba się wspierać a nie pisać takie komentarze. #stophejt
 
reklama
Modlitwa pomaga i wierzę, że nie tylko nam wewnętrznie :) W kwietniu jak byłam na przełomie I i II trymestru mój dziadek zmarł a mama tego samego dnia (na skutek szoku) dostała udaru mózgu. Znalazłam ich w mieszkaniu. Przez tydzień lekarze nie wiedzieli czy mama będzie żyć, nie mówiąc o chodzeniu, mówieniu, samodzielności. Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską o wyzdrowienie mamy. Mama od maja do dziś przechodzi rehabilitację, jest już z nami w domu. Chodzi samodzielnie, ręka rusza się nawet w dłoni, mowa wraca :) Obiecałam, że będę szerzyć wiarę w tę modlitwę, więc przekazuję wszystkim, którzy potrzebują pomocy, wsparcia w CZYMKOLWIEK i nie tylko w chorobie :) Jeszcze długa droga przed nami, ale i długa droga za nami :) Wiara czyni cuda, naprawdę :) Sorki za takie smęty, jak ktoś nie jest wierzący :)
Noo tak się składa, ze ja jestem. Myśle, że to nie wątek na modlitwy ;)
Swoją drogą nie masz pewności, czy to modlitwa czy po prostu silny organizm mamy. Dużo zdrowia dla niej! 😊
 
Były mamy które widziały to razem że mną czyli cień cienia" mamy dobre oko" kochane dziś wypada mi dzień @ moje przeczucia się spradziły. Teraz tylko czekać aż kreseczka będzie taka sama jak testowa ale i tak jest dobrze jak po dwóch dniach tak ładnie widać na zdjęciu....Jestem mega szczęśliwa, megaaa !!!. Termin majowi dokładnie 19 maj.
Czułam Cię kruszynko 5 dpo 3 ukłucia w brzuszku uczucie takie jak byś chwyciła i nie chciała puścić i dobrze ❤❤❤❤❤😍😍😍 wtedy wiedziałam że to to
GRATULUJE!!!
 
Noo tak się składa, ze ja jestem. Myśle, że to nie wątek na modlitwy ;)
Swoją drogą nie masz pewności, czy to modlitwa czy po prostu silny organizm mamy. Dużo zdrowia dla niej! 😊

No,ale bez przesady nie wątek na modliwty, nie wątek na to nie na tamto. Ja też jestem nie wierząca,ale nie przeszkadzają mi takie wpisy. To jest raczej luźny wątek nie tylko stricte o owulacji i testach itp. itd. Możemy też poruszać chyba inne tematy?!
 
No,ale bez przesady nie wątek na modliwty, nie wątek na to nie na tamto. Ja też jestem nie wierząca,ale nie przeszkadzają mi takie wpisy. To jest raczej luźny wątek nie tylko stricte o owulacji i testach itp. itd. Możemy też poruszać chyba inne tematy?!
Mi one też nie przeszkadzają po prostu je omijam. Ale jak pewnie każda z nas zauważyła, w życiu ludzie najczęściej spierają się o wiarę i politykę. Dlatego uważam, że te dwa tematy nie powinny być poruszane bo wywołują tylko ***** burze. To miałam na myśli.
 
No,ale bez przesady nie wątek na modliwty, nie wątek na to nie na tamto. Ja też jestem nie wierząca,ale nie przeszkadzają mi takie wpisy. To jest raczej luźny wątek nie tylko stricte o owulacji i testach itp. itd. Możemy też poruszać chyba inne tematy?!
Zgadzam się. Tez jestem niewierząca i nie przeszkadzają mi te posty. Każdy stara się na swój sposób, jeśli ktoś uważa, ze modlitwa mu w czyms pomogła to może się tym podzielić, a reszta może się z tym zgodzić lub nie, przecież nie musimy wszyscy mieć tych samych poglądów. Poza tym tak jak piszesz, rozmawiamy tu również o tym jak nam minął dzień w pracy, jaki mamy humor, pokazujemy swoje zwierzaki itp. Luźne forum różnych od siebie dziewczyn, w rożnym wieku, w różnych sytuacjach które łączy jedno - staranie o dziecko 😉 Przecież możemy tu wyrażać swoje opinie i rady i wzajemnie się tolerować mimo różnic, które nas dzielą?
 
Były mamy które widziały to razem że mną czyli cień cienia" mamy dobre oko" kochane dziś wypada mi dzień @ moje przeczucia się spradziły. Teraz tylko czekać aż kreseczka będzie taka sama jak testowa ale i tak jest dobrze jak po dwóch dniach tak ładnie widać na zdjęciu....Jestem mega szczęśliwa, megaaa !!!. Termin majowi dokładnie 19 maj.
Czułam Cię kruszynko 5 dpo 3 ukłucia w brzuszku uczucie takie jak byś chwyciła i nie chciała puścić i dobrze ❤❤❤❤❤😍😍😍 wtedy wiedziałam że to to
Gratuluję i czekamy na betę piękna :)
 
Mi one też nie przeszkadzają po prostu je omijam. Ale jak pewnie każda z nas zauważyła, w życiu ludzie najczęściej spierają się o wiarę i politykę. Dlatego uważam, że te dwa tematy nie powinny być poruszane bo wywołują tylko ***** burze. To miałam na myśli.
ale nikt nikomu nie każe się o to spierać. Ludzie się spierają bo nie tolerują lub nie akceptują wyborów innych ludzi.
 
reklama
Mi one też nie przeszkadzają po prostu je omijam. Ale jak pewnie każda z nas zauważyła, w życiu ludzie najczęściej spierają się o wiarę i politykę. Dlatego uważam, że te dwa tematy nie powinny być poruszane bo wywołują tylko ***** burze. To miałam na myśli.

Ale to, że ktoś nie umie tolerować takich wpisów lub mu przeszkadzają to jego problem, nie widzę powodu by omijać takie czy inne tematy, tutaj się przewija dużo różnych tematów i zawsze coś komuś nie będzie pasowało. Jak mi coś nie pasuje to omijam taki wpis. Forum jest po to, by wyrażać swoje opinie, jak ktoś nie potrafi tego zrobić w kulturalny sposób to raczej świadczy o nim.
Szanujmy się i tolerujmy nawazjem, swoje zdanie, wpisy, mamy być grupą wsparcia a nie wyśmiewania nawazajem. I fajne jest to, że właśnie możemy się czasem oderwać o tematów ciążowych na różne inne nawet wiary.
Mnie akurat bardzo zaciekawiło to co dziewczyny napisały o modlitwach jako zagorzałą ateistkę, bo to było mega fajne i budujące.
Zgadzam się z @netka_lp #stophejt (co oczywiście nie jest do Ciebie,ale ogólnie).
 
Do góry