reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

My jesteśmy w 19tc a ruchy czujemy już od około końcówki 17 tygodnia <3 najpierw to było delikatne łaskotanie, potem takie jakby lekkie puknięcia od środka. A teraz już mamy nawet pierwszy filmik na którym pięknie widać jak się rozpycha :D dopiero czujemy ruchy od okolo tygodnia a maleństwo z dnia na dzień coraz bardziej się rozkręca :)
 
reklama
Hej, u mnie 18+0 tak mniej wiecej od okolo tygodnia czuje cos co wydaje mi sie byc ruchem bobasa, ale do tej pory zastanawiam sie „a moze mi sie wydawalo” 🧐 nie mam 100%owej pewnosci .. 🕵️‍♀️
 
Ja nie, bo mi lekarz zabronil. Ale ja mam zagrozona ciaze, bo skraca sie szyjka, a kawa wywoluje skurcze.
Mi tez powiedzial ze kawa w ciazy jest zabroniona, za to czarna herbata jak najbardziej dozwolona. Nie ukrywam, ze pozwalam sobie na mała kawe z mlekiem ze 2 razy w tygodniu, bo wyczytałam ze mozna, ale w małych ilosciach.
 
reklama
Do góry