reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja jestem w 21+3 i mam 6 kg na plusie, ale miałam już tyle w 16tc! Byłam przerażona, bo nie jadłam więcej niż zwykle, a tu taki przyrost wagi...także od 16tc waga stoi w miejscu, brzuch rośnie, na pokojowych wszystko wyszło ok, także się nie martwię. Mam koleżanki, które nie tyly nic, a nagle w 3 trymestrze przywaliły 20kg.. mam też takie, które tyły na początku, a potem waga stanęła w miejscu i skończyły z wagą +10-12kg, także to chyba sprawa indywidualna. Jedz zdrowo, unikaj słodyczy i chyba powinno być ok:) ja zaczynałam z wagą 62kg przy wzroście 175cm, teraz waże 68kg.
Polowkowych, nie pokojowych oczywiscie:)
 
reklama
Ja jestem w 21+3 i mam 6 kg na plusie, ale miałam już tyle w 16tc! Byłam przerażona, bo nie jadłam więcej niż zwykle, a tu taki przyrost wagi...także od 16tc waga stoi w miejscu, brzuch rośnie, na pokojowych wszystko wyszło ok, także się nie martwię. Mam koleżanki, które nie tyly nic, a nagle w 3 trymestrze przywaliły 20kg.. mam też takie, które tyły na początku, a potem waga stanęła w miejscu i skończyły z wagą +10-12kg, także to chyba sprawa indywidualna. Jedz zdrowo, unikaj słodyczy i chyba powinno być ok:) ja zaczynałam z wagą 62kg przy wzroście 175cm, teraz waże 68kg.
No patrz mamy to samo imię, podobny wzrost i taki sam przyrost wagi ;D A i nawet tc ten sam ;D
U mnie tak jak i w 1 ciąży w ciągu 2 pierwszych miesięcy przybyło 3kg i od tego czasu do teraz kolejne 3kg. Sprawa indywidualna tak jak piszesz. Martwiłabym się jakbym przybrała to 20kg do połowy ciąży, a tak to niech się dzieje póki wiem, że zdrowo jem i wyniki badań dobre. A właśnie dziś mi anemia wyszła na badaniach, do tego krzepliwość za szybka - moja zmora..
 
Cześć Dziewczyny!
Wiem, że temat już był, nawet sama się w nim udzielałam ale ciężko jest mi znaleźć w 1621 stronach 🙈
Mam 2 dni na postawienie się na nogi... gardło mam tak zawalone jak wstaje że nic mówić nie umiem. I w nocy nie śpię... kataru jakby nie było, czasem poczuje że coś w środku jest ale nic nie wychodzi :(
Jakie macie DOMOWE sposoby na przeziębienie? Na ból gardła no i co za tym idzie mam kaszel od czasu do czasu.

Help me!

Buźka!
Tylki inhalacje z soli jesli masz inhalator oraz herbatka z imbirem i miodem. Polecam tylko to.
 
Ojoj ja sie waga nie zajmuje bo to tylko liczby wazne jak sie wyglada i czy ta wage widac bo czasem to np woda moze sie gromadzic.... przytylam wiecej teraz na ten etap bo waze tyle co w pierwszej ciąży na koncowce ale nie wygladam jakos grubo. Gdzies te kilogramy musza sie rozlozyc. U mnie 3 kg to pewnie same piersi hehe bo zrobily sie ogromne, tylko pozniej bede po nich plakac jak nic ze zostanie..😂
 
reklama
Do góry