reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Z tymi anty to chyba dziwna sprawa jest ...
Poczytajcie o ziołach ojca sroki na prawdę pomagają dziewczyną też ;)
Ja zacznę od stycznia jak się nie uda do tego czasu ;)
Ja już czytałam o ziołach o borowinie i kij wie jeszcze o czym . Ale podstawa to psychika . Teraz my co bierzemy anty to już psycha wysiada . Ja łykam tabsy ze łzami i oczach a tak już jesteś roztrojona nerwowo że u giną nie potrafię powiedzieć który dzień cyklu . Doktorek to widzi i nie raz jeczał że psychika może blokować. Ale niestety po tylu cyklach psychika sama siada 😪
 
reklama
Pewnie że mogą. Może trochę małą dawkę masz?
Oczywiście pomyliłam dawki bo biorę 2,5mg ale to wciąż mało bo tylko 1 tabletka dziennie a dziewczyny biorą po 3. Jeżeli w tym cyklu jednak nie urosną to pewnie gin mi zwiększy dawkę. A Ty jaka dawkę aromka bierzesz? Jestem wyczerpana tymi staraniami i mąż tez :(
 
Cześć dziewczyny :) jestem pierwszy cykl na Femarze 0.25mg (letrozol) i po dzisiejszym usg jestem załamana bo mam dużo pęcherzyków ale małych. Największe są trzy po 11 mm każdy. 15dc i 11mm to nie brzmi ciekawie. Chciałam gonadotropiny żeby nie marnować cyklu ale gin chce zobaczyć czy naturalnie same podrosną bo wg niego jest szansa na pozna owulacje. 28.09 mam kolejny monitoring... już mi brakuje sił :( Myślicie ze faktycznie jeszcze mogą urosnąć?
Jak na moje wystarczy zwiększyć dawkę tematy, gonadotropiny to nic fajnego, poza tym bardzo drogie... Ja przez nie wylądowałam w szpitalu przez hiperstymulacje. Teraz biorę aromek czyli to samo co femara i na 1 zero reakcji, na dwie tak samo ale za to po 3 tabletkach mam zawsze 1/2 pecherzyki i to między 10-14 dc jest owulacja. Ale w tym cyklu co jesteś też jest szansa że podrosnie ten pecherzyk, tylko trochę za wolno to idzie 😁
 
Ja to już od tych tabletek rozstrojona nerwowo [zaczynam być 😔 jade 1 .10 na monitoring zobaczę czy sie pokazały jakieś pecherzyki czy nie zaczelam drugi cykl z Clo i inofem zobaczmy co bedzie w kazdym razie mam non stop płaczki😔
 
7dc na antykoncepcji, moje 5cm torbiele się powchlaniały (na szczęście)
Nie mam brać już Clo,
tylko w następnym cyklu Aromek 2x1 (3-7dc) i usg w 11-13dc...

A czy ktoś wyjaśnicie krótce - na jakiej zasadzie działa ten aromek?
Tez stymuluje OWU jak Clo?
Czy jakoś inaczej.
Bo czytam w internecie i dużo o nowotworach w ulotce a nic o stymulacji ciąży...
 
Ja bardziej mam na myśli ze ten Aromek się stosuje w leczeniu nowotworów, natomiast w ulotce nie ma ani słowa o stymulacji owulacji czy poprawie enfometrium, wiec ciekawi mnie co ten Aromek ma robić dokładnie - celem zachodzenia w ciąże?
W Polsce nie jest zarejestrowany jako lek na stymulacje, działa trochę inaczej od clo ale skutek ten sam czyli owulacja, jak na kogoś nie działa clo to się próbuje aromkiem zwłaszcza przy pcos gdzie clo często nie działa. Aromek też nie ma wpływu na endometrium w przeciwieństwie do clo. U mnie z tym endometrium się nie do końca sprawdziło bo co cykl to gorzej, tak na prawdę to 2owulacje były z poprawnym endo, teraz np miałam tylko 6 mm... Lekarz twierdzi że aromek nie ma z tym nic wspólnego i zaleca histeroskopie w następnym cyklu
 
reklama
Do góry