reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

[GROUP=]

Jaki już duży! A jak odczuwasz skurcze? Mi tylko czasem brzuch stwardnieje ale nic poza tym. I zastanawiam się czy nie mam czy ja nie wyłapuje
[/GROUP]
Twardnienie brzucha ale bolesne, to takie dziwne uczucie trochę jak normalny skurcz taki co w łydkę łapie a trochę jak silna miesiączka.
 
reklama
Ale dziś zauważyłam, że pojawiło się pierwsze mleko. Nie wiem czy mam się cieszyć i czy to zwiastuje bezproblemową laktację 🤔
U mnie też sie już pojawiło jak ścisne brodawke,ale czy to o czymś świadczy to nie wiem...mleko dostaje dopiero w trzeciej/czwartej dobie...
Twardnienie brzucha ale bolesne, to takie dziwne uczucie trochę jak normalny skurcz taki co w łydkę łapie a trochę jak silna miesiączka.
U mnie już też takie bóle się pojawiają...nie jest to zbyt przyjemne..
 
Ale dziś zauważyłam, że pojawiło się pierwsze mleko. Nie wiem czy mam się cieszyć i czy to zwiastuje bezproblemową laktację 🤔
Mialam pisac to samo! Poczulam mokro na koszulce i zauwazylam zaschniete strupki w piersiach i tez dzis pierwszy raz. Kolezanka napisala mi ze ona tak miala i karmi 8 msc😁
 
U mnie też sie już pojawiło jak ścisne brodawke,ale czy to o czymś świadczy to nie wiem...mleko dostaje dopiero w trzeciej/czwartej dobie...

U mnie już też takie bóle się pojawiają...nie jest to zbyt przyjemne..
Mnie od tygodnia twardnieje brzuch ale nie jakos bolesnie. Wczoraj juz napisalam do doktorki to odpisala zeby dalej zazywac magnez i odpoczywac.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) przestały mi wyskakiwać powiadomienia i myślałam, że cicho na forum się zrobiło, a tu tyle stron do nadrobienia:) właśnie czytam, że też się u Was pojawia twardnienie brzucha czyli to normalne, a już się dzisiaj zaczynałam martwić. Ja mam 31 lat pierwsze dziecko, a z mężem po ślubie jesteśmy dwa lata:) z zawodu jestem nauczycielką w przedszkolu. Jutro idę na prenatalne trzymajcie kciuki:)
 
Do góry