reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny[emoji16] u nas dziś pogoda okropna, pada, zimno i ponuro. Aż się ruszać nie chce, a dziś jedziemy do mojej mamy na imieniny. Miałam nadzieję, że w prezencie będę mogła jej pokazać usg i powiedzieć, że zostanie babcią, ale niestety. Może pod choinkę się uda.

Wiecie co mój mąż ostatnio zauważył?? Od miesiąca bierze fertilman plus i zaczął bardziej odczuwać ostrość potraw. On jadł papryczki chili najostrzejsze same, do tego najbardziej ostry sos chili jak ketchup, a ostatnio wszystko jest dla niego za ostre. Nic poza tym suplementem się nie zmieniło. Ja się z niego śmieje, ze pewnie ta ostrość zabijała plemniki i organizm sam się teraz broni.[emoji23] Ale powiem wam, że ciekawe to jest bardzo.
U mnie też dziś brzydka pogoda i lenia mam strasznego , więc zapowiada się filmowa rodzinna niedziela w łóżku 😂
 
reklama
Dziewczyny, które już były w ciąży... Miałyście we wczesnej ciąży bóle podbrzusza, takie trochę jak na okres, ale nie obejmujące pleców? Od wczoraj mam takie bóle, sprawdzam co chwilę czy czasem nie zaczynam krwawić :/ Internet pisze oczywiście, że a) to normalne b) to poronienie. O 14 idę na bete, może mnie trochę uspokoi jak będzie dobry przyrost.
 
Dziewczyny, które już były w ciąży... Miałyście we wczesnej ciąży bóle podbrzusza, takie trochę jak na okres, ale nie obejmujące pleców? Od wczoraj mam takie bóle, sprawdzam co chwilę czy czasem nie zaczynam krwawić :/ Internet pisze oczywiście, że a) to normalne b) to poronienie. O 14 idę na bete, może mnie trochę uspokoi jak będzie dobry przyrost.
Hej, ja na pewno miałam przynajmniej raz dość mocny ból, typowo okresowy, jak biegłam półmaraton, nie wiedząc, że jestem w ciąży. I nawet myślałam, że zejdę z trasy, ale po ok. 5 minutach przeszło, więc kontynuowałam. I nic się nie wydarzyło, ale wiadomo, że każdy przypadek jest inny. Najlepiej się nie przemęczać. U mnie ból był ewidentnie związany z wysiłkiem. Parę razy wcześniej też chyba coś ciągnęło, bo pamiętam, że cały czas spodziewałam się okresu, ale nie zapamiętałam tych sytuacji jakoś szczególnie, więc raczej mocno nie bolało.
 
Ja do 10 tc miałam takie bóle okresowe [emoji4] po 10 tc jak ręką odjal zero bólu nawet piersi przestały boleć, i wszystko było wporzadku [emoji4]
Dziewczyny, które już były w ciąży... Miałyście we wczesnej ciąży bóle podbrzusza, takie trochę jak na okres, ale nie obejmujące pleców? Od wczoraj mam takie bóle, sprawdzam co chwilę czy czasem nie zaczynam krwawić :/ Internet pisze oczywiście, że a) to normalne b) to poronienie. O 14 idę na bete, może mnie trochę uspokoi jak będzie dobry przyrost.
 
Dziewczyny, które już były w ciąży... Miałyście we wczesnej ciąży bóle podbrzusza, takie trochę jak na okres, ale nie obejmujące pleców? Od wczoraj mam takie bóle, sprawdzam co chwilę czy czasem nie zaczynam krwawić :/ Internet pisze oczywiście, że a) to normalne b) to poronienie. O 14 idę na bete, może mnie trochę uspokoi jak będzie dobry przyrost.
Hej ja miałam bóle podbrzusza typowo na okres, ja test zrobiłam 10 dni po spodziewanej @ bo byłam pewna że dostanę go w końcu😅na pewno 3 tyg bolał mnie tak brzuch potem przeszło, czasem tylko pobolewał delikatnie ☺️
 
Dziewczyny, które już były w ciąży... Miałyście we wczesnej ciąży bóle podbrzusza, takie trochę jak na okres, ale nie obejmujące pleców? Od wczoraj mam takie bóle, sprawdzam co chwilę czy czasem nie zaczynam krwawić :/ Internet pisze oczywiście, że a) to normalne b) to poronienie. O 14 idę na bete, może mnie trochę uspokoi jak będzie dobry przyrost.


Ja (prawdopodobnie) 4 tydzień i tez od w sumie poniedziałku mam bóle.. i jestem tak przewrażliwiona jak Ty odnośnie krwawienia. Koleżanka mówiła, ze również przez 2 tygodnie miała takie bóle jak na okres ale później przeszło. Ja po poronieniu(mikro ciąża beta wyszła 5,1), i ciagle się zastanawiam czy wszystko ok.. ale musi być.. chociaż te bóle bardzo mnie stresują
 
Dziewczyny, które już były w ciąży... Miałyście we wczesnej ciąży bóle podbrzusza, takie trochę jak na okres, ale nie obejmujące pleców? Od wczoraj mam takie bóle, sprawdzam co chwilę czy czasem nie zaczynam krwawić :/ Internet pisze oczywiście, że a) to normalne b) to poronienie. O 14 idę na bete, może mnie trochę uspokoi jak będzie dobry przyrost.
Tak ja miałam w 2 ostatnich ciazach takie bóle brzucha
 
Witam Was kobietki :)
Mam 32 lata . Staramy sie z narzeczonym o dziecko od 8 miesiecy. Dwa cykle ze stymulacja i ovitrelle. Kolejne naturalnie. Monitoring w sierpniu pokazal cialko zolte,owu była ale nic z tego. Teraz we wrzesniu kolejny monitoring w 14dc i bylo cialko zolte,znowu doszlo do owu ale...dziś mam 18 dc i ból podbrzusza jak na @. I wlasnie tu pojawia sie kolejny problem. Moze pomozecie? Od kilku cykli mam wlasnie tak, ze okolo 16/18 dnia cyklu ja juz czuje w podbrzuszu bóle menstruacyjne 😔 pytałam lekarza skad to sie moze brac ale on nie wie... cykle 24-28 dniowe. Jestem zalamana bo mozna powiedziec,ze juz kilka dni po owu ja wiem,ze nic z tego 😒 Czy ktoras z Was tak miała?
Dodam wiecej szczegolow o swojej sytuacji:
Ok 13 lat temu operacja,usuniecie praw.jajnika(guz łagodny ale ogromny 20 cm srednicy...) po roku czasu proby z zajsciem w ciaze. Jedno poronienie na stymulacji a pozniej cud....ciaza niespodziewana. Dzis mam juz 12 letnia core 🙏🌸 ale....nie ma rodzenstwa😒 Dodam,że obecny partner to nie ojciec mojej córki. Wiec teraz walczymy o nasze wspolne,chocby jedno malenstwo 🙂 Ale powiem szczerze...jestem załamana😔
Nie jestem ekspertem ale czy napewno ból który opisujesz to ból menstruacyjny a nie praca jajników czy np jelit który może promieniować ?
Byliście w klinice niepłodności ?
Oczywiście witaj i rozgosc sie ale na krótko ☺️
 
reklama
Dziewczyny, które już były w ciąży... Miałyście we wczesnej ciąży bóle podbrzusza, takie trochę jak na okres, ale nie obejmujące pleców? Od wczoraj mam takie bóle, sprawdzam co chwilę czy czasem nie zaczynam krwawić :/ Internet pisze oczywiście, że a) to normalne b) to poronienie. O 14 idę na bete, może mnie trochę uspokoi jak będzie dobry przyrost.
Takie bóle o ile nie pojawia sie krwawienie i nie stają sie skorczami nie powinny budzić niepokoju.
Weź sobie nospe i magnez ☺️
 
Do góry