reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja jutro testuje. Tydzień przed, tak jak w ostatnich 2 ciążach, a nuż coś wyjdzie?
Co myślicie o testach facelle i o tym drugim chesk&go?
Ostatnio testowałam Pink test strumieniowy i nie za bardzo mi podpasował. Wydaje mi się, że ma linie już fabryczna, która nawet mąż widzi.
Boli mnie na okres, siara leci z cyckow, no tak jak 2 ciąże wcześniej. No nie wiem, na pewno z myślenia o ciąży nie wmówiłam sobie, że ma lecieć siara. Nie karmie już 6 msc, i wcześniej już nic mi nie leciało, bo sprawdzałam z ciekawości. Być może zbyt dużo prolaktyny? Ale skąd? Dziwnie mi się wszystko układa, a nawet mąż mówi, że coś nie tak. Wcześniej to on mi kazał robić testy, bo nawet ja nie ogarnęłam, że mogę być, no bardziej wypierałam to z myśli [emoji848]

Może jednak zbadaj prolaktyne? Moja znajoma tez miała laktację nigdy dzieci nie mając.
 
No cóż - nasze starania przeniesione na początek 2021. 🙄
Z badań krwi wynikło, że mam za mało IgG na różyczkę.Musieli mnie doszczepić związku z tym mam 3miesięczny zakaz zachodzenia w ciąże 🙊.
A Gin powiedział mi, że muszę zmniejszyć cukier 🤔 mam 93,80 😂
 
Na pewno za wcześnie na takie objawy. Ja w poprzednim cyklu miałam nawet mdłości dwa dni przed @ i też się nakręciłam.

W tym cyklu od wczoraj też mi niedobrze, ale już wiem, że to może być też pms, więc czekam na @. Przeziębiona też byłam 3 dni tylko. Ja obstawiam, że te objawy to ze stresu są. W ogóle jakoś w tym cyklu tak się nastawiam na @, że nic nie biorę za objawy ciąży. I lepiej mi z tym[emoji16][emoji16]
No właśnie 😊 tak więc ja od dzisiaj pełen luz podejście do tego z dystansem i może lżej mi będzie bo już za dużo o tym myślę i się doszukuję 😂 czekam na @ a potem starania na nowo 🙂
 
reklama
Do góry