reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Załączniki

  • 20201007_110314.jpg
    20201007_110314.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 53
reklama
Jasne, ale nie każdy musi być zakochany w byciu w ciąży 🤷‍♀️ nie sądzicie, że tak jakby świat od nas tego wymaga? A jak już któreś coś nie pasuje, to zaraz, że okrutna itd... 🧐
Dla mnie okres ciąży był bardzo męczący wymioty do 9 miesiąca czułam sie jakbym cały czas była na kacu gigancie nawet miałam światłowstręt.
Niemniej jest to wyjątkowy czas i ta świadomość ze masz pod sercem mała cząstkę siebie która jest dla Ciebie wszystkim ...❣️
 
Noo...
Chyba, że to po wczorajszym seksie.... Ech
Może tylko szyjke podraznilas jednak jesteś świeża po elektrokoagulacji terapeutycznej. Ja na początku ciąży do 7 tc plamilam. Taki glut jak plodny tylko ubarwiony krwią a że w pracy kupa stresu i pomimo ciąży tyraja człowieka psychicznie jak smiecia to się bałam że po bobo. Wszystko było ok :)
 
Coca co do testów to było tak a dziś tak i UJ to wie.
Zobacz załącznik 1185236Zobacz załącznik 1185237

Tak jakby slabnie [emoji848]

Moim zdaniem jeżeli blednie ta kreska to już pik był. Mi clearblue pokazał pozytyw przy takiej kresce jaka jest zaznaczona na zdjęciu.

Ale koleżanka robi kilka razy dziennie, raczej by nie przegapiła.

Może być tak, ze nie wychodzi Ci wyraźny pik, ktoś tu dziś pisał ze tak miał (owu potwierdzona na monitoringu). Wtedy najciemniejsza będzie Twoim pikiem.
Może tez być tak ze masz lekki spadek przed wyrzutem - oglądałam kiedyś różne wykresy LH i wielu dziewczynom tak się zachowuje, dobowo przecież niewielkie wahania mogą wyjść. Ja tez tak chyba miałam w ubiegłym miesiącu ze przed pikiem miałam jakby lżejsza niz wcześniejszego pomiaru, a owu na monitoringu potwierdzone i pik następnego dnia, czy dwa dni później. Do tego zależy tez jak dużo piłaś przed.

Testuj dalej, zobaczysz jaka będzie tendencja. Masz następna wizytę po owu?
 
Może tylko szyjke podraznilas jednak jesteś świeża po elektrokoagulacji terapeutycznej. Ja na początku ciąży do 7 tc plamilam. Taki glut jak plodny tylko ubarwiony krwią a że w pracy kupa stresu i pomimo ciąży tyraja człowieka psychicznie jak smiecia to się bałam że po bobo. Wszystko było ok :)
No taki właśnie jak piszesz, glut
 
reklama
Ale koleżanka robi kilka razy dziennie, raczej by nie przegapiła.

Może być tak, ze nie wychodzi Ci wyraźny pik, ktoś tu dziś pisał ze tak miał (owu potwierdzona na monitoringu). Wtedy najciemniejsza będzie Twoim pikiem.
Może tez być tak ze masz lekki spadek przed wyrzutem - oglądałam kiedyś różne wykresy LH i wielu dziewczynom tak się zachowuje, dobowo przecież niewielkie wahania mogą wyjść. Ja tez tak chyba miałam w ubiegłym miesiącu ze przed pikiem miałam jakby lżejsza niz wcześniejszego pomiaru, a owu na monitoringu potwierdzone i pik następnego dnia, czy dwa dni później. Do tego zależy tez jak dużo piłaś przed.

Testuj dalej, zobaczysz jaka będzie tendencja. Masz następna wizytę po owu?
Testuj i bzykaj się 😋
 
Do góry