reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Hej Dziewczyny. Ja też się martwię że za dobrze się czuję nadal. Tylko piersi mnie bolą i nic poza tym. Co chwila macam je jak wariatka sprawdzając czy nadal bolą [emoji2356]
Wizyta za tydzień w sobotę.
 
Hej Dziewczyny. Ja też się martwię że za dobrze się czuję nadal. Tylko piersi mnie bolą i nic poza tym. Co chwila macam je jak wariatka sprawdzając czy nadal bolą [emoji2356]
Wizyta za tydzień w sobotę.
Ja tez się dobrze czuję. Mdłosci brak. Wczoraj było trochę gorsze samopoczucie ale dziś jest ok. Wizyta dopiero we wtorek. Piersi mocno bola, gorąco mi a cale zycie jestem zmarzluch. tez juz nie wiem co o tym myslec. Na nic jednak nie mam wpływu więc chyba tylko dobre nastawienie nam pomoże
 
Cześć kobietki, ja to trochę z doskoku Was czytam, czasem coś napiszę jak umiem wbić się w temat, a tak to leci mi czas niemiłosiernie szybko. Jest południe, przed chwilą położyłam małego na drzemkę i nie mam siły na nic. U mnie huśtawka hormonalna, albo mdłości takie, że pragnę aby ktoś mnie dobił, tak męczą, albo czuje się świetnie i wtedy nadrabiam obowiązki domowe i boli brzuch. Nie ma co się nakręcać na zanik objawów. Nie ma sensu się stresować, wystarczy że sama ciąża to stres, dziś nie masz objawów a jutro Cię złapią i będziesz żałować za grzechy myśląc 'dlaczego ja?!'. Teraz etap mdłości, w drugim trymestrze mogą być potworne bóle głowy, co też będzie związane z pogodą, zwiększy się objętość krwi w organizmie, ja miałam okropne szumy w uszach. Można zwariować, słyszy się swoje serce 24h na dobę. Potem brzuch duży, wszystko przeszkadza, nacisk na kręgosłup, drętwienie nóg...kosmos. Wszystko dla małej istotki w brzuchu, ona zasługuje żeby ją nosić z uśmiechem na twarzy [emoji6]
 
@joszka ściskam Cię mocno. Musi być wszystko dobrze!!!

Ja jem jabłko. Tylko to mogę przełknąć dzisiaj. Rano kawałeczek 7daysa zjadłam , a później już nic😢 teraz te jabłko. Mdli mnie masakrycznie , do tego śmierdzą mi zapachy z dworu ...

Rozmawiałam dzisiaj z właścicielem mieszkania. Kończy nam się umowa najmu z końcem listopada i oczywiście nam przedłuży, ale stówka do góry odstępnego😞 Na kredyt za biedni a na mieszkanie z miasta za bogaci. Polska...
 
hej babeczki, mam takie pytanie. Czy a aptece bez problemu zamienia mi Clexane na Neoparin? Różnica w cenie jest jednak spora - na ryczalcie to kwestia 50 zł/opakowanie. Któraś brała obydwa leki i widziała jakaś różnice? To oficjalne zamienniki więc nie powinno być chyba problemu?
 
reklama
Faktycznie jednak te maski obowiązkowe teraz się przydają[emoji23]
Ja bardzo lubię maseczki bo rzadko się teraz maluje i nie widać że wyglądam jak zombie 😅


Ja dzisiaj dziewczyny od rana wymiotuje żółcią 🤢 boję się bardzo żeby się nie odwodnić, tym bardziej że szpital w moim mieście w tym tyg zamienili na covidowy i na kroplówkę bym musiała jechać 40 km😔 chyba że by nie przyjęli to 70km🤦
Wysłałam mojego do apteki po te suplementy dla kobiet w ciąży na mdłości. Nie wiem już jak się ratować. Już nie chodzi w ogóle o moje samopoczucie i o te wymioty, tylko boję się odwodnienia ...
 
Do góry