reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Moim zdaniem nie warto opierać się na przekazach medialnych, tylko zawsze powinno się docierać do źródła. Dla mnie przekaz medialny nie ma już od dawna waloru rzetelnej informacji. I czym innym jest wyrok TK w kwestii zgodności danego przepisu z Konstytucją, a czym innym tzw. ustawa antyaborcyjna. Z tego co czytam we wniosku o zbadanie zgodności to tam sprawa rozbijała się o sformułowanie „duże prawdopodobieństwo”. Mimo wszystko nie sądzę żeby kompromis aborcyjny (jak się to nazywa) na gruncie naszego prawa został zmieniony. A media będą rozdmuchiwać i interpretować temat tak, żeby osiągać swoje cele (i cele zaprzyjaźnionych partii rzecz jasna, które chcą żebyśmy się nawzajem pozagryzali).
 
reklama
Ja mam właśnie te z golfem 🙂 Rajuśku, moja pupa w życiu nie zaznała takiego luksusu 😂😂😂 Nic nie upija, nie uciska, nie odznaczają się nawet pod ubraniem. I love it 😻
Ja jakoś się ostatnio zapomniałam i zabrakło mi czystych gatek, wszystko w praniu...to cyk, gatki męża- kurde, super mają te boxerki! :D lepsze niż nasze figi :)
 
Tak, pierwsza ciąża. Ostatni raz na wizycie byłam prawie trzy tygodnie temu. Doktor powiedzial tylko że szyjka i łożysko prawidłowe 🙈. Nie dopytalam jak jest umiejscowione ale na pewno dopytam na kolejnej wizycie :)
Już wczoraj pisałam, z pierwszą córką czułam dopiero w 19 tygodniu. Więc wszystko przed Tobą 😘
 
Dziewczyny... czy któraś z Was miała taką sytuację, że dopadł ją w ciąży potworny ból zęba i okazało się, że jest on do wyrwania ?

Wczoraj mnie taki ból dopadł... dzisiaj udało mi się wcisnąć do dentysty i okazało się ze 7 i 8 do wyrwania.... :(
Można rwać zeby w ciazy, już normalnie w II trymestrze.
 
U mnie 17+5 dziś i też nic nie czuję żeby to była pewność i regularność...we wtorek wizyta i powiem szczerze że jestem trochę niespokojna, że może za bardzo się oswoiłam i cieszę z ciąży? Ale jak się nie cieszyć czy oswoić na tym etapie jak już nawet brzuch duży? Najbardziej się bałam do 13 TC. Teraz już spokojniej ale jednak bywają gorsze myśli.
 
Już wczoraj pisałam, z pierwszą córką czułam dopiero w 19 tygodniu. Więc wszystko przed Tobą [emoji8]
Ja też w pierwszej ciąży dosyć późno właśnie gdzieś 19-20 tydzień , łożysko. Było na przedniej ścianie [emoji6] Teraz mam na tylnej i mimo , że dużo więcej tłuszczyku na brzuchu to od 15+6 mamy to [emoji3590]
 
reklama
Do góry