reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
cześć dziewczyny! Ja po wizycie. Wszystko dobrze, lekarz nazwał moja fasolkę kurczaczkiem i zrobił 4 piękne zdjęcia [emoji4]
Ale prawdopodobnie termin będzie jednak na lipiec, bo ciąża jest tydzień młodsza niż według om [emoji6] jednak dobrze mi tu z wami, zadomowiłam się [emoji3]
Pokazuj swojego kurczaczka!! [emoji846]
 
Dziewczyny, cały dzień Was czytam i nie mogę skończyć :D wiecznie coś.. ja w dalszym ciągu nie otwieram lodówki, dzisiaj zakupiłam kilka gotowców w biedronce, bo ciężko mi coś robić w kuchni bez odruchu wymiotnego :c.
co do wątku prywatnego, może na początku dać każdemu szansę? A w miarę robić czystki? Nie każdy ma czas codziennie pisać, a czasem nawet się czyta, ale nie ma co napisać .
 
W Kielcach. Prywatny gabinet, nie klinika. Nie mam pojęcia ile bierze Genomed, wiem że wysyła do nich. Jest jednym z lepszych lekarzy jeśli chodzi o moje miasto, może dlatego ma inną cenę i może też dlatego namawia każdą pacjentkę.

O, tez jestem z Kielc 👍 Jaki to lekarz ?
Przepraszam, że tak późno, ale zajechaliśmy jeszcze na cmentarz i dopiero jestem w domu.

Jest kropek!! Do tego z bijącym serduszkiem [emoji3590] ciąża kilka dni młodsza według USG 6+1, termin na 24.06. Odetchnęłam, chwilowo jestem spokojna [emoji846] kolejna wizyta 20.11 o 15.30 [emoji846]Zobacz załącznik 1194573
Gratulacje !! ❤️❤️
 
Dziewczyny, cały dzień Was czytam i nie mogę skończyć :D wiecznie coś.. ja w dalszym ciągu nie otwieram lodówki, dzisiaj zakupiłam kilka gotowców w biedronce, bo ciężko mi coś robić w kuchni bez odruchu wymiotnego :c.
co do wątku prywatnego, może na początku dać każdemu szansę? A w miarę robić czystki? Nie każdy ma czas codziennie pisać, a czasem nawet się czyta, ale nie ma co napisać .
No nie do końca. Nie wrzucimy na prywatny kogoś kto pisze od wczoraj albo napisał raptem 5 postów 😊
 
Kurde mylam wlasnie plyte gazowa i jak szorowalam kropelka mała plynu wpadła mi do oka :/ od razu wyplukalam ale już się stresuje :/ chyba juz dostaje do głowy:(
A czym to mylas? Jakąś mocną chemią czy zwyklym plynem do naczyń?? Kropelka na pewno nie zaszkodzi, zwłaszcza jak od razu wyplukalas ;)

Zjadłam prawie całą tabliczkę mocno gorzkiej czekolady i chyba o to mi chodziło :D tylko nie mam pomysłu co jutro zrobić na obiad :p
 
A czym to mylas? Jakąś mocną chemią czy zwyklym plynem do naczyń?? Kropelka na pewno nie zaszkodzi, zwłaszcza jak od razu wyplukalas ;)

Zjadłam prawie całą tabliczkę mocno gorzkiej czekolady i chyba o to mi chodziło :D tylko nie mam pomysłu co jutro zrobić na obiad :p
Takim naturalnym płynem do mycia kuchni z Lidla
 
reklama
Naprawdę warto kupować ten segregator od mamy ginekolog?
Wszystkie wizyty zapisuję w telefonie, a ew. dokumenty, papiery w teczce i zastanawiam się czy warto wydać tyle pieniędzy na segregator, czy to bardziej ciekawy ale zbędny gadżet
Uwielbiam gadżety, ale ja tego nie kupowałam. Koleżanka miała, ja nie widzę w tym fenomenu. O wizytach przypomina telefon albo SMS, poza tym ile ich jest? Przecież nie miliard. Wyniki badań mam na portalu plus w teczce z kliniki. Całość w segregatorze w domu, a chodzę z sama karta ciąży na wizyty przecież.
 
Do góry