reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Tak tak, ja to rozumiem. Na szczęście to było tylko po operacji, w ciazy nie muszę przyjmować tych zastrzyków. I dobrze bo to nic przyjemnego.
Ja jak 4.5 roku temu też musiałam po zabiegu 10 dni brać, to codziennie przychodziła do mnie ciocia pielęgniarka żeby mi robić zastrzyki :p w drugiej ciąży dostałam je późno, ciążę stracilam to też było krotko brane, ale musiał robić mąż :p dopiero potem się do nich przelamalam i dziwne było dla mnie w szpitalu po cc jak mi pigula robiła :p
 
reklama
W drugiej ciąży moja siostra miała brzuch już w 11 tygodniu. Ale 8 to chyba faktycznie za wcześnie. Tak mi się wydaje ;)
Co zrobić - może taka moja uroda. Już się jak głupia nadenerwowałam ze nie mam porządnych objawów przez dwa tygodnie, na USG wyszło wszystko ok, takze już sobie obiecałam ze spróbuje wyluzować, przynajmniej przez pare dni. Ale nie powiem trochę mnie to zaskoczyło ze tak wcześnie już coś widać - postronii pewnie nie wpadli by na to, ale ja czy mąż widzimy 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Dzieki za odpowiedz !
 
Cześć dziewczyny, z ciekawości .. jak tam u Was wyglądają brzuchy? Widzicie zmiany?

U mnie dzisiaj 8t3d no i nie powiem jak dla mnie od ~10 dni widzę delikatny brzuszek, takie jakby porządne wzdęcie. Internet mówi że to za wcześnie 🙄

Jak u Was?
Ja w poprzedniej ciąży miałam już widoczny brzuszek w 12 tygodniu. Był dość spory.
Teraz jestem na początku to jest 5 tydzień końcówka i brzuch mam ale to raczej wynika że zwolnień pracy jelit niż z fasolki ;)
 
Co zrobić - może taka moja uroda. Już się jak głupia nadenerwowałam ze nie mam porządnych objawów przez dwa tygodnie, na USG wyszło wszystko ok, takze już sobie obiecałam ze spróbuje wyluzować, przynajmniej przez pare dni. Ale nie powiem trochę mnie to zaskoczyło ze tak wcześnie już coś widać - postronii pewnie nie wpadli by na to, ale ja czy mąż widzimy [emoji2368][emoji2368][emoji2368]
Dzieki za odpowiedz !
Progesteron powoduje wzdęcia w ciąży więc może to to [emoji6]
 
reklama
Do góry