reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
No i super masz już to za sobą 😁 A jak mała ile ważyła? A ty jak się czujesz? Już jesteście w domku??

Ważyła 3540, 3300 przy wyjściu ale miałam problem z nią bo ma krótkie wędzidełko.. Mamy konsultacje z logopeda w tym tyg. Bo dzieciak nam niestety nie dojada.. Więc go dopychamy odciąganym jeszcze. Jesteśmy już od środy wieczorem w domu. Ale niestety przypaletalo się coś do nas.. I w sobotę walnęła mi ostra temperatura.. Ból gardła, dreszcze i kaszel (na całe szczęście mokry) dziś nie ma temperatury ale został kaszel.. Zastanawiam się czy czegoś że szpitala nie przyniosłam.. Przy takim osłabieniu to może już być wszystko.. PCR na Covid miałam przy przyjęciu ujemny... Miałam swoją położna i leżałam z jedną osobą z ujemnym wynikiem więc mam nadzieję że to nie to... Oczywiście wizja że wszyscy umrzemy już była... 😑😑😑
 
Ważyła 3540, 3300 przy wyjściu ale miałam problem z nią bo ma krótkie wędzidełko.. Mamy konsultacje z logopeda w tym tyg. Bo dzieciak nam niestety nie dojada.. Więc go dopychamy odciąganym jeszcze. Jesteśmy już od środy wieczorem w domu. Ale niestety przypaletalo się coś do nas.. I w sobotę walnęła mi ostra temperatura.. Ból gardła, dreszcze i kaszel (na całe szczęście mokry) dziś nie ma temperatury ale został kaszel.. Zastanawiam się czy czegoś że szpitala nie przyniosłam.. Przy takim osłabieniu to może już być wszystko.. PCR na Covid miałam przy przyjęciu ujemny... Miałam swoją położna i leżałam z jedną osobą z ujemnym wynikiem więc mam nadzieję że to nie to... Oczywiście wizja że wszyscy umrzemy już była... 😑😑😑
O matko bidulko ☹️☹️ no tak jak ktoś zachoruje to teraz każdy myśli odrazu że to covid ale na pewno tak nie jest poprostu pewnie jakaś bakteria teraz wogole każdy coś łapie. Nie martw się wszystko będzie dobrze ja wiem wyobraźnia działa 😔
 
O matko bidulko ☹☹ no tak jak ktoś zachoruje to teraz każdy myśli odrazu że to covid ale na pewno tak nie jest poprostu pewnie jakaś bakteria teraz wogole każdy coś łapie. Nie martw się wszystko będzie dobrze ja wiem wyobraźnia działa 😔

No u nas wyszedł wynik pozytywny. Tak więc mamy kwarantanne nie wiadomo ile bo narazie tylko mąż był na wymazie. Generalnie przyniesione że szpitala. Szkoda gadać.. Dojechało nas dość mocno. Chociaż raczej wychodzimy z tego. Ale nikomu nie życzę.. Naprawdę jak się zachoruje to odchodzi ochota na teorie spiskowe.. I nagle te statystki nabierają sensu.. Tak więc dziewczyny trzymajcie się dzielnie, dbajcie o siebie i mega dużo zdrowia dla was!!! ❤️❤️❤️
 
Dziewczyny czy wasze dzieci też śpią z otwartymi ustami? Zauważyłam że moja 7 tygodniowa córeczka tak śpi i tylko raz na jakiś czas je zamyka a po jakimś czasie znowu ma otwarte. Nie ma kataru więc to nie przyczyna....
 
Część dziewczyny 😊 widzę że już tutaj nikt nie pisze ..wszystkie urodziły i brak czasu..? Jak tam wasze maluszki się chowają ? Ktoś tu jeszcze zagłada haha 😂
 
reklama
Hej :) Ja urodziłam 22 października :) teraz mamy problem z kolkami.Troche mnie niepokoi,bo mała tak wygina się w trakcie snu, pręży się, macha rączkami i wydaje różne dziwne odgłosy.I potem albo się wybudza,albo uspokaja i śpi dalej.Nie wiem czy to ta kolka czy jeszcze coś innego.We wtorek jestem umówiona do pediatry.Wasze dzieciaczki też tak mają?
Część dziewczyny 😊 widzę że już tutaj nikt nie pisze ..wszystkie urodziły i brak czasu..? Jak tam wasze maluszki się chowają ? Ktoś tu jeszcze zagłada haha 😂
 
Do góry