reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
mi o
mnie wypadł już w czwartek w południe i do tej pory cisza 🤷‍♀️ dlatego zastanawiam się ile może to jeszcze potrwać, taka tykająca bomba 😅

mi odpadł w środę popołudniu, dziś w nocy miałam mega twardnienia brzucha,,, które dalej się dzieją... ale tak po za tym to cisza...

@Kalaa nie dziękuję... wiem, że jeśli dojdzie do wywoływania to będzie hardcore............... mam nadzieję, że będę jakimś wyjątkiem!
 
mi o


mi odpadł w środę popołudniu, dziś w nocy miałam mega twardnienia brzucha,,, które dalej się dzieją... ale tak po za tym to cisza...

@Kalaa nie dziękuję... wiem, że jeśli dojdzie do wywoływania to będzie hardcore............... mam nadzieję, że będę jakimś wyjątkiem!
No to duża szansa że zacznie się samo🙂
 
Hej dziewczyny 😊 Jak tam dzieciaczki się chowają? Dajecie radę grzeczne czy łobuziaki??😁😁
Walczymy z kolka ale ogl nie jest zle . Mała jest dość wymagająca a do tego nie jest śpiochem wiec ciagle potrzebuje uwagi :) i przyplątał się kryzys laktacyjny ... najgorsze co może być . Kupiłam już mm ale mam nadzieje ze odpuści . A co u Cb ?
 
W sumie jadam przede wszystkim nabial :) a polozna polecila mi piwo oczywiscie bez % Karmi- bo ono na bazie slodu jeczmiennego zawiera sporą ilosc to powinno pobudzić laktacje. Tylko szkoda ze to gazowane a ja nie pijam gazo,owszem pare razy otowrzylam by wywietrzaly bąbelki ale chyba szału z mlekiem nie było
Mi położna poleciła picie syropu ze słodu jęczmiennego. Tu jest większe stężenie słodu jęczmiennego niż w piwie i herbatkach na laktację. Jutro zaczynam to napisze za pare dni czy działa😜
 
Przyszła kolej na mnie dziewczyny🙂 urodziłam wczoraj o 3.20🙂 poród szybki i dynamiczny, takie mocniejsze i regularne skurcze zaczęły mi się koło polnocy, po drugiej byliśmy w szpitalu i 5 cm rozwarcia. O 3.00 byłam na porodówce tam przy badaniu już 8cm i wody odeszly, od razu zaczęły się parte, 3 skurcze i malutka wyszla🙂♥ 3180g i 54 cm♥
Gratulacje! Szybki poród😜 jak się czujecie? Masz pokarm?
 
reklama
O widzisz... Mi proponują żel i balonik a potem oksytocyne. Ale już nie mam wyboru bo jestem dwa tyg. Po terminie. Także wydaje mi się, że nie ucieknę od wywoływania.. Inna sprawa, że już powoli psychicznie mnie to przerasta.. W sensie to czekanie.. Boje się że przechowuje. A odwlekała ile się dało.. I teraz jeszcze stresuję się tym kowidotestem.. Oczywiście tak bardzo że już mam wszystkie objawy ahaha... No nic.. W poniedziałek mam już szpital...
No i jak u ciebie? Na pewno już urodziłaś😜 jak wyglądało wywoływanie?
 
Do góry