reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

I co lekarz na to? Czytałam wątki ale nie wiem czy pisałaś czy nie?

Super! Gratuluję [emoji5]

Tak co do ustępowania ciężarnym to powiem Wam tak, jak byłam w ciąży z synem to było ponad 6 lat temu, ludzie byli bardziej życzliwi, ustępowało, pomagali, nie patrzyli na kobiety spode łba. Było jakoś lepiej. A jak z córką byłam w ciąży ponad rok temu to już tragedia, słyszałam komentarze związane z 500+ itp. tak się zastanawiam czy to też nie jest tego efektem. Nie przepuszczają, udają że nie widzą. Nie ustępują, głupio komentują. Może teraz mniej bo każdy się przyzwyczaił , że jest to 500+ ale generalnie jest bardzo mało życzliwości wśród ludzi. Co raz mniej empatii, to jest smutne.

Duży? W jakim sensie?:D

Tak, też się cieszę, oby tak zostało. Dla mnie stresujący będzie 12 tydzień i dalej. Boję się znów powtórki z poprzedniej ciąży.
No właśnie pytałam lekarza czy z USG wychodzi starsza ciąża a on, że nie i pokrywa się z datą om. Ja chyba coś podkręciłam. Sama już nie wiem dokładnie który to tydzień . Ja obliczyłam, że dziś jest 5+7.
Spokojnie, będzie już widać:)


Mnie też ból głowy zaczyna męczyć, miałam tak w ciąży z synem, z córką zapomniałam co to ból głowy a teraz znów powtórka.
Tak, dziś same dobre wieści, oby już tylko takie były.
Najlepiej zainstalować sobie jakąś apke ciążową na telefonie. Ja mam preglife ale jest ich dużo [emoji5]️ wtedy samo się liczy i nie trzeba główkować [emoji6]
 
reklama
Zobacz załącznik 1196577
Jest i moje bobo, ma całe 2 cm, serduszko ładnie bije ale jeszcze mi nie puścił, widziałam jak pulsuje na usg, wszystko jest w porządku. Jest to 8+3 tc ❤
No pięknie! Dobry dziś dzień, super.

W sensie jak duże dzidzi :) moje 2,20:))
Duże? Naprawdę? Jak na ten tydzień 6 mm to standard chyba co?
Co prawda mi z om wychodzi dziś 6+0 ale serio, nie wiem kiedy doszlo do zapłodnienia. Na pewno nie w dni płodne wtedy kiedy miały być 🙈
Więc możliwe, że jest starsza.
 
Hej ja mam nie doła a lenia takiego mega. Nic a nic mi się nie chce.. Zrobiłam zakupy na 2tyg bo juz nic nie było w naszej lodówce :) i padam ze zmęczenia.. jutro przyjadą warzywa bo u nas można zamówić :) muszę wreszcie zrobić badania, ale podobno wszędzie kolejki :/
 
Hej:) u mnie aktualnie 9tc+5 . Mam pytanie co do zwolnienia l4. Pracuje w banku z klientami, stres w dodatku ta pandemia.. kiedy planujecie iść na l4? Ja chciałabym pracować jak najdłużej Ale trochę mnie sytuacja przeraża:)
Na L4 jestem od zeszłego poniedziałku (od 7tc+3). U mnie w pracy od października do grudnia zawsze jest dużo pracy. Trochę wystawiania faktur, ale jest też dźwiganie. Wolałam nie ryzykować.
 
A ja dziś mam jakiegoś stresa. Boję się czy z ciąża wszystko okej. Czytam was, te wasze objawy, mdłości.... ja wiem że każda ciąża inna i nie ma co porównywać, ale bardzo się denerwuje bo u mnie kompletnie nic się nie dzieje :( czasem brzuch zaboli, ale poza tym nawet senność minęła :(
 
A ja dziś mam jakiegoś stresa. Boję się czy z ciąża wszystko okej. Czytam was, te wasze objawy, mdłości.... ja wiem że każda ciąża inna i nie ma co porównywać, ale bardzo się denerwuje bo u mnie kompletnie nic się nie dzieje :( czasem brzuch zaboli, ale poza tym nawet senność minęła :(
Ja też nie mam żadnych objawów, a wszystko jest dobrze 😀
 
Hej hej koleżanko dwa głębokie oddechy i tylko spokój nas uratuje. Ja nie mam żadnych objawów a dzidziol rośnie i ma się dobrze. Koleżanka miała mdłości i wszystko i poroniła po in vitro puste jajo. Te objawy nic nie znaczą, teraz sama to widzę!
A ja dziś mam jakiegoś stresa. Boję się czy z ciąża wszystko okej. Czytam was, te wasze objawy, mdłości.... ja wiem że każda ciąża inna i nie ma co porównywać, ale bardzo się denerwuje bo u mnie kompletnie nic się nie dzieje :( czasem brzuch zaboli, ale poza tym nawet senność minęła :(
 
reklama
Dziewczyny nie ma co schizowac..to moja 3 ciąża i jest calkowicie inna niz dwie poprzednie.. w poprzednich bolal mnie prawoe non stop brzuch w tej tylko czasem mnie zaboli.. w poprzednich nie czulam sennosci teraz moglabym spac non stop a nie moge;) teraz mi caly czas zimno.. piersi bola tylko jak dotkne itd no i jest mi niesobrze ale naprawde niektore kobiety maja skąpie objawy i to jest norma!!:)
 
Do góry