reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dzis o 8:20 przez CC urodzil się moj drugi syn. Ciaza ciężka o czym pisałam. Nerwa nakręconą na maksa. Mnóstwo dolegliwości psychicznych i fizycznych, lęki, stresy, strach przed porodem naturalnym, jeszcze większy przed CC, milion mysli, czarnych scenariuszy
.. wszystko na raz. A dzis wszystko odeszło. Mam nadzieje, ze tak zostanie 🙏
 
reklama
Dzis o 8:20 przez CC urodzil się moj drugi syn. Ciaza ciężka o czym pisałam. Nerwa nakręconą na maksa. Mnóstwo dolegliwości psychicznych i fizycznych, lęki, stresy, strach przed porodem naturalnym, jeszcze większy przed CC, milion mysli, czarnych scenariuszy
.. wszystko na raz. A dzis wszystko odeszło. Mam nadzieje, ze tak zostanie [emoji120]
Gratulacje! Ogrom zdrówka dla Was! :)
 
Dzis o 8:20 przez CC urodzil się moj drugi syn. Ciaza ciężka o czym pisałam. Nerwa nakręconą na maksa. Mnóstwo dolegliwości psychicznych i fizycznych, lęki, stresy, strach przed porodem naturalnym, jeszcze większy przed CC, milion mysli, czarnych scenariuszy
.. wszystko na raz. A dzis wszystko odeszło. Mam nadzieje, ze tak zostanie 🙏
Super bardzo się cieszę :)) gratulacje
 
dziewczyny ja od nie dawna czuje się się okropnie , dostaje ataków paniki , drżą mi ręce , serce szybciej bije , płytki oddech itp, myśli ciągle negatywne i strach przed wszystkich , znacie jakieś leki bezpieczne dla dziecka na uspokojenie nerwów ? jutro mam teleporadę z psychiatrą (kiedyś leczyłam się na depresje ) i jak mi przepiszę leki czy są jakieś psychotropy które nie wpływają na dziecko lub w mniejszym stopniu ? Czy melisa herbata by pomogła ? szczerze nigdy się tak nie czułam zaczęło się od tego miesiąca z podwojoną siłą , kilka miesięcy temu nie miałam takich objawów , normalnie żyłam a teraz ciągle się boje , stresuje , płaczę , nie wiem jak ja wytrzymam 9 miesięcy z taką huśtawką emocji jak już teraz ledwo żyje , głowa ciągle mnie boli , jestem zmęczona , najlepiej to bym spała bo wtedy nie myślę o niczym i mogę odpocząć od natłoku tych emocji
 
dziewczyny ja od nie dawna czuje się się okropnie , dostaje ataków paniki , drżą mi ręce , serce szybciej bije , płytki oddech itp, myśli ciągle negatywne i strach przed wszystkich , znacie jakieś leki bezpieczne dla dziecka na uspokojenie nerwów ? jutro mam teleporadę z psychiatrą (kiedyś leczyłam się na depresje ) i jak mi przepiszę leki czy są jakieś psychotropy które nie wpływają na dziecko lub w mniejszym stopniu ? Czy melisa herbata by pomogła ? szczerze nigdy się tak nie czułam zaczęło się od tego miesiąca z podwojoną siłą , kilka miesięcy temu nie miałam takich objawów , normalnie żyłam a teraz ciągle się boje , stresuje , płaczę , nie wiem jak ja wytrzymam 9 miesięcy z taką huśtawką emocji jak już teraz ledwo żyje , głowa ciągle mnie boli , jestem zmęczona , najlepiej to bym spała bo wtedy nie myślę o niczym i mogę odpocząć od natłoku tych emocji
Sertalina, doraźnie relanium lub hydroksyxyna
 
Ja jestem w 30 tyg ciazy i jestem.zalamana codziennie placze jestem.juz tak zmeczona ze nie mam.czasami.sily.wstac z lozka😞 ze stanami.lękowymi.walcze.od poczatku ciazy od 5 miesiaca zaczelam.brac leki Asertin minely.prawie 3miesiace a poprawy nie ma ....jestem.wykonczona psychicznie ...😞😞😞😞
Cześć,

Jak się czujesz? Dzidzius już na świecie? Ja mojego synka urodziłam 20 lipca 2020 😊Pisz w razie pytan☺
 
reklama
dziewczyny ja od nie dawna czuje się się okropnie , dostaje ataków paniki , drżą mi ręce , serce szybciej bije , płytki oddech itp, myśli ciągle negatywne i strach przed wszystkich , znacie jakieś leki bezpieczne dla dziecka na uspokojenie nerwów ? jutro mam teleporadę z psychiatrą (kiedyś leczyłam się na depresje ) i jak mi przepiszę leki czy są jakieś psychotropy które nie wpływają na dziecko lub w mniejszym stopniu ? Czy melisa herbata by pomogła ? szczerze nigdy się tak nie czułam zaczęło się od tego miesiąca z podwojoną siłą , kilka miesięcy temu nie miałam takich objawów , normalnie żyłam a teraz ciągle się boje , stresuje , płaczę , nie wiem jak ja wytrzymam 9 miesięcy z taką huśtawką emocji jak już teraz ledwo żyje , głowa ciągle mnie boli , jestem zmęczona , najlepiej to bym spała bo wtedy nie myślę o niczym i mogę odpocząć od natłoku tych emocji
W którym tygodniu jesteś?
 
Do góry