reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Wybaczcie za wprowadzenie w błąd!! Ta umowa aktywizacyjna to pozwala na pokrycie składek ZUS tylko! Może jest coś jeszcze faktycznie na pokrycie 'wynagrodzenia'.
No właśnie tak mi się wydawało, że to niemożliwe zeby państwo sponsorowało jeszcze to. Ale może nadal ktoś skorzysta wiedząc, że ZUS dołoży ze swojej strony do składek :)
 
Hm...raczej nie bardzo sie znam na zdjęciach ale z tego co przejrzałam ich kilka to raczej chłopca z tego mieć nie będziesz 🤔 niewiem gdzie ten lekarz widział cokolwiek?
Ale to jest zdjecie z 14 tyg i tu widzial jeden lekarz dziewuszke a u innego lekarza na innym sprzecie widzial chłopca ale mi nie pokazal tego na usg bo juz wylaczylni dopiero powiedzial. A nie ukrywam ze pragne córkę bo 2 synków juz mam
 
Hejka, ja też jeszcze niewiem czy będzie dziewczynka czy chłopiec. Może jutro poznam płeć jak dobrze pójdzie... Wczoraj u mnie też kapusciano, a potem chipsowo niestety.
Nie mam pomysłów na zdrowe posiłki, a chciałbym trochę zdrowiej i bardziej urozmaicono jeść. Ale też nie chce mi się cały dzień stać przy garach. Macie jakieś pomysły na zdrowe posiłki? Miłego dnia dziewczyny
 
Na NFZ są tylko 3 w czasie ciąży i przy niektórych pakietach medycznych też tylko 3 USG na całą ciążę i po prostu nie robią częściej. Niektóre dziewczyny z zagranicy pisały, że w ich krajach to też taki standard, że się nie robi.
A ja kurde nie mogę wytrzymać 4 tyg od wizyty do wizyty 🤣🤣🤣🤣🤣
 
reklama
Hejka, ja też jeszcze niewiem czy będzie dziewczynka czy chłopiec. Może jutro poznam płeć jak dobrze pójdzie... Wczoraj u mnie też kapusciano, a potem chipsowo niestety.
Nie mam pomysłów na zdrowe posiłki, a chciałbym trochę zdrowiej i bardziej urozmaicono jeść. Ale też nie chce mi się cały dzień stać przy garach. Macie jakieś pomysły na zdrowe posiłki? Miłego dnia dziewczyny
Poszukaj różnych przepisów alaantkoweblw. To przepisy i dla dzieci i dla dorosłych, jeśli mocniej doprawisz. Nie jestem fanem wszystkich, bo niektóre są mocno przekombinowane, ale do wielu wracam z chęcią. Zmieniają myślenie o zdrowym gotowaniu, a przy okazji można poćwiczyć na okres rozszerzania diety ;)
 
Do góry