reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

reklama
Hej! Jestem tu nowa, tzn czytam to forum od jakiegoś czasu ale dopiero teraz sie zarejestrowalam. Staramy sie z narzeczonym w sumie tak od lipca. Dzisiaj rano (przed chwila) zrobilam test, teoretycznie wg aplikacji Flo 10dni po owulacji w 26dc. Chcialam zrobic na wszelki wypadek bo dzis piatek i chcialam wiedziec czy moge sie napic drinka w weekend, ale szczerze nie spodziewalam sie ze cos wyjdzie. Zalaczam zdjecie testu Facelle z Rosmanna. Myslicie, ze to to? :)
Zobacz załącznik 1203920

Ja myślę, że kreska jest super widoczna więc po cichu gratuluję. 😘 wspaniale, zazdrościmy!
 
Ja myślę, że kreska jest super widoczna więc po cichu gratuluję. 😘 wspaniale, zazdrościmy!

Narazie nie dziękuję :p
A jeszcze kilka dni temu ryczałam mojemu że życie mi mija, nic nie można zaplanować zrobić bo nie wiadomo czy się uda, czy nie uda i kiedy w końcu :D
Chyba narazie odpuszczę tą betę, poczekam do wtorku bo teoretycznie wtedy powinnam dostać okres i potwórzę test.
A weekend po prostu zrezygnuje z imprezy ofc :p
 
Narazie nie dziękuję :p
A jeszcze kilka dni temu ryczałam mojemu że życie mi mija, nic nie można zaplanować zrobić bo nie wiadomo czy się uda, czy nie uda i kiedy w końcu :D
Chyba narazie odpuszczę tą betę, poczekam do wtorku bo teoretycznie wtedy powinnam dostać okres i potwórzę test.
A weekend po prostu zrezygnuje z imprezy ofc :p
Ja bardzo często mam tak, że jak już się poddam i stwierdzę że coś na pewno nie wyjdzie to się udaje :) Ja na Twoim miejscu zrobiłabym betę, kreskę masz już bardzo wyraźną, więc wydaje mi się, że nie powinno być już wątpliwości. Beta jest bardziej wiarygodna niż test, a w momencie gdy wykona się ją dwukrotnie (z odstępem 48 lub 72h) to można sprawdzić czy prawidłowo przyrasta i czy ciąża rozwija się prawidłowo :)
 
Narazie nie dziękuję :p
A jeszcze kilka dni temu ryczałam mojemu że życie mi mija, nic nie można zaplanować zrobić bo nie wiadomo czy się uda, czy nie uda i kiedy w końcu :D
Chyba narazie odpuszczę tą betę, poczekam do wtorku bo teoretycznie wtedy powinnam dostać okres i potwórzę test.
A weekend po prostu zrezygnuje z imprezy ofc :p
Ja mam dostać miesiączka 27, korci mnie żeby zrobić test, brzuch trochę pobolewa, ale dziś w pracy nakręcili mi się w głowie, jestem pierwszy miesiąc bez antykoncepcji i wiem że organizm też może reagować, chyba zrobię test w niedzielę, luby ma urodziny to może będzie mały prezent😊
 
reklama
Ja mam dostać miesiączka 27, korci mnie żeby zrobić test, brzuch trochę pobolewa, ale dziś w pracy nakręcili mi się w głowie, jestem pierwszy miesiąc bez antykoncepcji i wiem że organizm też może reagować, chyba zrobię test w niedzielę, luby ma urodziny to może będzie mały prezent😊
Ile jesteś po owu??
 
Do góry