reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja nie mierzę temperatury, ale jak brałam dupka ciągle byłam rozpalona. Miałam wrażenie, że na serio mam gorączkę. Raz zmierzyłam, ale normalnie w ustach, bo myślałam, że mnie rozkłada i było 37,7 aż. Nie miałam innych objawów, więc olałam 🙂🙂 albo dupek albo kooorrrooonnaaa😅😅😅
dupek nie wpływa na temeprature bo to sztuczny progesteron.
 
reklama
o to spora dawkę bierzesz. Czemu aż taka duża?

Nie wiem [emoji87] Nie dyskutowalam z lekarzem, ale tez wcześniej nie czytałam jakie dawki się bierze wiec myślałam, ze to normalne [emoji2368] później jak czytałam to dziewczyny zwykle biorą 1-2 tab. dziennie, czasem więcej, czasem mniej, ale zwykle 1-2 szt.
 
Nie wiem [emoji87] Nie dyskutowalam z lekarzem, ale tez wcześniej nie czytałam jakie dawki się bierze wiec myślałam, ze to normalne [emoji2368] później jak czytałam to dziewczyny zwykle biorą 1-2 tab. dziennie, czasem więcej, czasem mniej, ale zwykle 1-2 szt.
no choć z jednej strony lekarz wie co robi.

Ja jak brał w drugiej fazie to 1x1 luteine pod językowa ale ja lykalam bo smak okropny a dupka brałam 2x1 bo 1x1 miałam plamienia cała druga fazę.
 
reklama
no choć z jednej strony lekarz wie co robi.

Ja jak brał w drugiej fazie to 1x1 luteine pod językowa ale ja lykalam bo smak okropny a dupka brałam 2x1 bo 1x1 miałam plamienia cała druga fazę.

Ufam jej, chodziłam już do niej 5-6 lat temu i ze wszystkim sobie dobrze radziła, opinie w necie tez ma rewelacyjne, wiec musze wierzyć, ze wie co robi. zobaczymy co będzie w piątek, bo mam wizytę [emoji6] Teraz jak wiesz miałam długie plamienia, które czasem zaczynały się nawet od 4dpo, głównie stad ta luteina [emoji2368] dziś jestem jakieś 7-8dpo i narazie jest wszystko dobrze [emoji110]
 
Do góry