reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
boje sie ze dostane ataku paniki - boje sie o dziecko ;( u nas strasznie duzo ludzi poumieralo ostatnio !!!!! Łukasz mnie trzyma w garsci - ja jeszcze nie mam goraczki wiec nie mam co dzwonic narazie do lekarza. Wolalabym juz zadzwonic i niech mi powie ze to nie zagraza ciazy ;(
Spokojnie. U mnie rodzice plus babcia już po covid. Nic nadzwyczajnego się nie działo, pa.ietaj większość przechodzi chorobę łagodnie.
 
goraczka urosła do 39 ! Jedzie do lekarza po skierowanie ;( ja narazie 36.6.

Jakiego lekarza??

Przecież ludzie z objawami infekcyjnymi nigdzie nie powinny jeżdzić a skierowanei wystawia się online jak e receptę... nie wiem po co on jedzie...

Lekarz mu kazał przyjechać??

Procedury są takie, że nawet Cie nie wpuszczą na IP jeżeli masz któryś z objawów covidu. Gorączka ma wiele przyczyn, także mam nadzieje, że to nie to *****. Głowa do góry musi być ok :)
 
Ostatnia edycja:
boje sie ze dostane ataku paniki - boje sie o dziecko ;( u nas strasznie duzo ludzi poumieralo ostatnio !!!!! Łukasz mnie trzyma w garsci - ja jeszcze nie mam goraczki wiec nie mam co dzwonic narazie do lekarza. Wolalabym juz zadzwonic i niech mi powie ze to nie zagraza ciazy ;(
Kochana moja szwagierka jest w 9 miesiącu ciąży... Za tydzień rodzi. Przeszła corone i nic się nie stało. (nawet nie wie kiedy przeszła 🙈) przez chwilę źle się czuła i miała katar... Teraz jej mąż przechodzi, lekarz nawet nie kazal jej się odizolować... Więc spokojnie głową do góry 😘😘😘
 
reklama
boje sie ze dostane ataku paniki - boje sie o dziecko ;( u nas strasznie duzo ludzi poumieralo ostatnio !!!!! Łukasz mnie trzyma w garsci - ja jeszcze nie mam goraczki wiec nie mam co dzwonic narazie do lekarza. Wolalabym juz zadzwonic i niech mi powie ze to nie zagraza ciazy ;(
Nie zagraża ciąży. Ja byłam przerażona jak czytałam że dziewczyna z covid urodziła jest oddzielona od dziecka......Jezusie mówię ja tego bym nie zniosła. U nas na szczęście tego nie praktykują. Masz covid rodzisz i karmisz dziecko piersią ( jak chcesz) chwilę dłużej jest się na obserwacji i do domu .Byłam na forum ciężarnych z + i wszystkie dzieci całe i zdrowe. Większość profilaktycznie dostaje clexane.
Ja dziś zaliczyłam klinikę bo od wczoraj krwawiłam nieco ....
I lekarz kazał mi przyjechać dla świętego spokoju ....
To tylko jakieś naczynko czy zadrapanie na szczęście. W 3 dni urosła 3 mm 😃
IMG-20201122-WA0011.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Do góry