reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja tez myslalam ze to mala sie wierci, przekreca i dlatego twardszy, a to wychodzi ze sie stawia ta macica. Magnezu biore bardzo duzo, nospe mam brac przy bolach tylko, luteine biore od poczatku ciazy. A i tak mam te twardnienia czasem kilka razy dziennie a czasem to i kilkanascie nawet jakbym tak dokladnie liczyla. Tyle ze takie krotkie sa 10-20 moze 30 sekund to juz tak max. I chyba nie ma znaczenia czy stoje, chodze czy leze... i badz tu madry czy to za duzo czy ok czy za mocne? Obecnie mam 24/25 tydzien.
tez mialam wczesniej sxyjke 4cm obecnie sie podobno skrocila do 3cm wiec wiecej poleguje. Ciagle jakis stres musi byc
 
reklama
Dokładnie, zwłaszcza w pierwszej ciąży 🙉 Twardnienia brzucha i ból na spojeniu łonowym albo w kroku po bokach - i weź się człowieku domyśl, do którego momentu tak ma być, a od którego momentu wymaga leżenia i pilnej konsultacji 😑
Dodanego końca się kobieta rozciąga trochę tu trochę tu i tak wszystko pobolewa ale zawesze można zapytać lekarza i z pewnością uspokoi ☺️
 
Hej dziewczyny
Czy wasze dzieciaczki tez są takie bardzo ruchliwe w brzuszku? Przy pierwszym dziecku nie czułam aż takich ruchów jak teraz i nie ważne co robię czy odpoczywam czy sprzątam cały czas czuje jak mała się wierci 😱
Są tu może jakieś miłośniczki spania na brzuchu ? 😂😳 jak sobie teraz radzicie?
 
Hej dziewczyny
Czy wasze dzieciaczki tez są takie bardzo ruchliwe w brzuszku? Przy pierwszym dziecku nie czułam aż takich ruchów jak teraz i nie ważne co robię czy odpoczywam czy sprzątam cały czas czuje jak mała się wierci 😱
Są tu może jakieś miłośniczki spania na brzuchu ? 😂😳 jak sobie teraz radzicie?
Nie śpię na brzuchu i nie powiem jest to mega wyzwanie bo nie istnieje dla mnie inna pozycja do spania 🙈🙈 i moja córcia też jest mega ruchliwa w brzuszku nie ważne co robię.
 
Mój mały miewa dni, że szaleje cały czas bez względu co robię, po czym następuje dzień odpoczynku, jakby odsypiał. A wtedy ja szaleje, ale ze strachu i próbuje go obudzić 🙉
A śpię na lewym i prawym boku, ale już zaczynam coraz częściej budzić się przez bóle bioder, bo całe życie spałam na brzuchu i jestem nienauczona do innych pozycji 😣
 
Ja to mogę spać tylko na lewym lub prawym boku bo na plecach mojej małej w brzuchu się nie podoba, kopie wtedy mega czytałam że na plecach nawet nie zalecane spanie, najlepiej na lewym boku wtedy swobodnym przepływ przez łożysko itd.
 
Mój mały miewa dni, że szaleje cały czas bez względu co robię, po czym następuje dzień odpoczynku, jakby odsypiał. A wtedy ja szaleje, ale ze strachu i próbuje go obudzić 🙉
A śpię na lewym i prawym boku, ale już zaczynam coraz częściej budzić się przez bóle bioder, bo całe życie spałam na brzuchu i jestem nienauczona do innych pozycji 😣
U mnie to samo 🙈 Szaleje z 3 dni a później cisza i to ja szaleje że strachu 😂 Ostatnio przez te skurcze śpię na polecach i o dziwo to dla mnie najwygodniejsza pozycja co kiedyś było nie do pomyślenia 🙈
 
reklama
Moja, też, daje kopy, ja nie mogę kompletnie na placach leżeć bo kop za kopem🤣
A jak twardnienia uspokoiły Ci się?
Lepiej się czuje owszem, ale moje dziecko twierdzi że matka musi czuć ból i ten pecherz mi poniewiera ciągle przez co biegam na 3 kropelki do wc. Ja tak samo jak na plecy się przekręcę to wali mnie po brzuchu ze mam się obrócić. Jeszcze jestem na no-spie bo bylam w środę na wizycie i jeszcze furagine dostałam bo znow bakterie w moczu. A miałaś ból żeber, oraz skurcze w łykach? Bo ciągle jakieś nowosci mam 😂
 
Do góry