reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Pytanie do dziewczyn, które mają maluszki w domu.
Jak radzicie sobie z opieką nad nimi? Chodzi mi szczególnie o noszenie, usypianie itd.
Ja mam w domu syna 10,5 miesiąca no i czasem muszę go wziąć na ręce, mam trochę mieszane uczucia, bo boję się o drugiego bąbelka (według OM 4tc, dziś mam betę).

Nosicie? Nie nosicie?


Ja także proszę o linka do zamkniętego forum ;)
ja mam 2,5l córkę i nosze ja. Niestety nie da się inaczej mając dziecko.. staram się zawsze jak jest mąż, aby to on brał ja na rece, ale jak jesteśmy same to nie mam wyjścia. Ale chyba widziałam artykuł na mamaginekolog, ze można. Spróbuje odkopać :)

Ja również biorę kwas foliowy od kilku miesięcy. Dodatkowo mam wl wit D3, kwas DHA. Co do jodu czekam na wyniki tarczycy i decyzje mojego endo :)
 
reklama
Dziś mam 2 wizytę u lekarza, dziewczyny 3majcie za nas, strasznie się stresuje tyle się naczytalam ostatnio że szkoda gadać. W pierwszej ciąży byłam mądrzejsza nic nie czytałam bo miałam mniej czasu i jakoś zdrowsza byłam przez to [emoji85][emoji1787]
Powodzenia ! Ja dla zdrowotności staram się nie czytać [emoji87]
 
Pytanie do dziewczyn, które mają maluszki w domu.
Jak radzicie sobie z opieką nad nimi? Chodzi mi szczególnie o noszenie, usypianie itd.
Ja mam w domu syna 10,5 miesiąca no i czasem muszę go wziąć na ręce, mam trochę mieszane uczucia, bo boję się o drugiego bąbelka (według OM 4tc, dziś mam betę).

Nosicie? Nie nosicie?


Ja także proszę o linka do zamkniętego forum ;)
mam 8miesieczną córkę i noszę ją. Nie wyobrażam sobie żeby tego nie robić. Na szczęście jest dosyć szczupła i wazy niecałe 8kg
 
Hej ;) w poniedziałek test 2 dni przed @ (czułość 10)i dziś sroda (czułość 25), oba pozytywne. Byłam rano na becie, wyniki popoludniu. Termin na sierpień jak się uda tym razem;) pierwsza ciąża poroniona tydzień po terminie @. (Beta była na poziomie 30)
IMG_20201214_072112.jpeg
IMG_20201216_065739.jpeg
 
reklama
Do góry