reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczyny,
Jestem ponad 3 tygodnie po poronieniu "pustego jaja". Poronienie było wywoływane lekami, wszystko się oczyściło. Po zakończeniu krwawienia miałam kontrolne usg i jest wszystko ok. Lekarz powiedział, że po wystąpieniu miesiączki moge wznowić starania o dziecko. Powiedział, że hormony muszą się wyregulować, dlatego lepiej poczekać do miesiączki
2 dni temu beta wynosiła 27 mIU/ml. Ponad tydzień przed poronieniem wynosiła ponad 18tys.

Zastanawiam się, czy konieczne jest czekanie. Czytalam rożne opinie.

Jakie jest Wasze zdanie, doświadczenie w tym temacie?
 
reklama
Hej dziewczyny,
Jestem ponad 3 tygodnie po poronieniu "pustego jaja". Poronienie było wywoływane lekami, wszystko się oczyściło. Po zakończeniu krwawienia miałam kontrolne usg i jest wszystko ok. Lekarz powiedział, że po wystąpieniu miesiączki moge wznowić starania o dziecko. Powiedział, że hormony muszą się wyregulować, dlatego lepiej poczekać do miesiączki
2 dni temu beta wynosiła 27 mIU/ml. Ponad tydzień przed poronieniem wynosiła ponad 18tys.

Zastanawiam się, czy konieczne jest czekanie. Czytalam rożne opinie.

Jakie jest Wasze zdanie, doświadczenie w tym temacie?
U mnie po poronieniu pierwszy okres przyszedł po ponad 42 dniach (nie pamietam dokładnie ile, ale u mnie zawsze bylo mniej więcej 30 dni jak w zegarku) i kolejny...po 25 dniach. Olałam temat starania w tamtym czasie (robiłam 8nne badania w tym czasie) ale i tak nic by z tego nie było biorąc pod uwagę, że cykle mi się rozjechały. Każdy jest inny, nie przewidzisz jak organizm się zachowa. Lekarz mówi czekać to bym poczekała :).
 
Ostatnia edycja:
Ja plamiłam też po acardzie. Odstawiałam na kilka dni i wracałam albo co drugi dzień jak ktoś pisał.
Czy któraś z Was po acardzie miała plamienia? Biorę od kilku dni, dwa razy dziennie, dziś 9 dc i byłam w toalecie o trochę żywej krwi na papierze. No oszaleje zaraz. Czy tak może być? Zmniejszyć dawkę?
 
Potrzebuje znowu Waszej cennej rady.
Zacznę może od początku. Jakoś w sierpniu wyszła mi wysoka homocysteina 15.9, Wit. B12 370, kwas foliowy 27
Zaczęłam brać te suplementy z aliness i homocysteina z miesiąc temu spadła do 11.9
Wczoraj odebrałam wyniki Wit. B12 i wynosi aż 740.
Czy myślicie że powinnam nadal brać Wit. B complex ? Dodam że ten wynik jest już przy górnej granicy. Wit B ładnie mi urosła ale czuję że powinnam odstawić te suplementy.

B12 możesz brać co drugi dzień
 
Ja plamiłam też po acardzie. Odstawiałam na kilka dni i wracałam albo co drugi dzień jak ktoś pisał.
A teraz w ciąży też bierzesz acard czy tylko heparynę? Mi to nawet jeździ w jelitach i podjerzewam że to też acard niestety...ja spróbuję od jutra właśnie tylko 75 mg wziąć i na noc, bo widzę że dwa razy to za duzo
 
A teraz w ciąży też bierzesz acard czy tylko heparynę? Mi to nawet jeździ w jelitach i podjerzewam że to też acard niestety...ja spróbuję od jutra właśnie tylko 75 mg wziąć i na noc, bo widzę że dwa razy to za duzo
Ja w czasie starań miałam mega siniaki na ciele po acardzie, szczególnie na nogach
 
Ja w czasie starań miałam mega siniaki na ciele po acardzie, szczególnie na nogach
No tak,bo to rozrzedza. Ja w pierwszej ciąży brałam kilka dni ale też mi coś działo się z jelitami i kazał nie brać gin. Ja się boje ze nie będę mogła tego tak właśnie długotrwale brać wlansie ze względu na jelita i to plamienie i już będzie lipa z tego wszystkiego wtedy😢
 
reklama
W ciąży tylko acard, ja heparyny nie dostałam:)
W ciąży nie plamiłam po acardzie.
A teraz w ciąży też bierzesz acard czy tylko heparynę? Mi to nawet jeździ w jelitach i podjerzewam że to też acard niestety...ja spróbuję od jutra właśnie tylko 75 mg wziąć i na noc, bo widzę że dwa razy to za duzo
 
Do góry