reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej hej. Czy zechciałybyście przenieść się na grupę na fb? Albo może nie tyle co przenieść, a narazie tam się dodać?
Nie chcę się przenosić, świadomie wybrałam baby boom i tu mi dobrze :)
Ja już nie śpię.... Jakaś katastrofa... Obudziło mnie klucie w dole, ciągle czuje takie jakby rozciąganie w dole i po stronie jajnikow ... 😶 Nigdy do tej pory tak nie miałam. A co dziwne od wczoraj wieczora mam też takie śmieszne bulgotanie... Miała która z was podobnie? 🙂 Ja zaczynam się martwić 😵😵
Myślę, że to dzidzia daje znać, że rośnie :)
Dziewczyny z cukrzycą ciążowa , mam pytanko? Stosujecie zamiast cukru jakieś słodziki typu stevia ,?
emoji848.png
Stosuję erytrol, ale rzadko
 
Poszłam dziś do pracy w spodniach ciążowych, bo mnie wszystko ciśnie 😱, bardzo mi brzuch wywaliło, a to dopiero 8 tydzień! Przecież to niemożliwe, a jednak... 😅

Dziewczyny, ja nie mogę opanować lęku... Strasznie się boję i jak na szpilkach czekam do tego 12 tygodnia... boję się cieszyć, boję się wszystkiego. Nawet ginekolog powiedział, że poczekamy z zakładaniem karty ciąży do następnej wizyty (będzie 9+2), bo wszystko na ten moment jest ok, ale dmuchamy na zimne... ehh...
 
A powiedziałaś wcześniej współpracownikom czy dowiedzieli się razem z l4?
Ja mam pracę 2 szkodliwych warunkach, bylam u gina w 5+5 i dostalam l4 bez problemu. Musze tylko doniesc zaswiadczenie o tygodniu ciazy, bo mi sie konczy umowa w marcu, ale juz bedzie 12 tyg, wiec musza przedłużyć do dnia porodu.
Bedziesz dostawac 100prc wynagrodzenia.
 
Ja już nie śpię.... Jakaś katastrofa... Obudziło mnie klucie w dole, ciągle czuje takie jakby rozciąganie w dole i po stronie jajnikow ... 😶 Nigdy do tej pory tak nie miałam. A co dziwne od wczoraj wieczora mam też takie śmieszne bulgotanie... Miała która z was podobnie? 🙂 Ja zaczynam się martwić 😵😵
Taaak, to zupelnie normalne, mam to mo w kazdej ciazy, macica rośnie 😊
 
Poszłam dziś do pracy w spodniach ciążowych, bo mnie wszystko ciśnie 😱, bardzo mi brzuch wywaliło, a to dopiero 8 tydzień! Przecież to niemożliwe, a jednak... 😅

Dziewczyny, ja nie mogę opanować lęku... Strasznie się boję i jak na szpilkach czekam do tego 12 tygodnia... boję się cieszyć, boję się wszystkiego. Nawet ginekolog powiedział, że poczekamy z zakładaniem karty ciąży do następnej wizyty (będzie 9+2), bo wszystko na ten moment jest ok, ale dmuchamy na zimne... ehh...
Doskonale Cię rozumiem... Ja też ciągle się boję, myślę i już powoli siwieje... U mnie 6t3d wizyta będzie w 7t5d i zastanawiam się cięgle czy wszystko ok...
Ale wzięłam się trochę na sposób... Ze póki piersi pobolewają, muli mnie i nie mam plamien to znak że nic złego się nie dzieje 😉
Mam nadzieję że kolejne 6tyg szybko zleci i w tym magicznym 12/13 tyg w końcu będziemy mogly odetchnac chociaż trochę 😉
 
hej, czy tylko ja tak tragicznie spałam w nocy? 😭
W dzień drzemka jest cudowna, szybko zasypiam, a w nocy to jakaś katorga... A to za zimno, a to za gorąco.. Ciągle się wiercę, pod brzuch kołdra poszła, bo myslałam, że padnę z bólu kręgosłupa, koszmar...
 
reklama
A sa tu dziewczyny majace male dzieciaki juz na stanie? Ja mam co prawda 4 dzieci, ale trojka to nastolatki i sumie wiecej ich nie widze jak widze 😆 najmlodsza ma 2 lata, to taki pępuś swiata, bo kazdy rozpieszcza i nie ukrywam, ze dosc wymagająca istotka 🙄 zastanawiam sie jak będzie z moim zdrowiem psychicznym 😆
 
Do góry