reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Leżcie Dziewczyny i odpoczywajcie😘

Golenie to jedno, mnie bardziej frapuje to, że stopy mam "nie zrobione", minimum z minimum. Wkurza mnie to.
W nocy mam takie zgagi, że spałam dzisiaj na półsiedząco🙄 i ten ból w okolicach bioder, jakbym śruby miała wkręcane
Ja się zastanawiałam do niedawna czy nie wybrać się na pedicure, taki żeby mi panie stópki ładnie wypeelingowały i dopieściły paznokcie, bez malowania lakierem, ale teraz to już odpada.
A na zgagę gorąco polecam zimne mleko, jeżeli kilka łyczków nie pomaga to golnąć całą szklankę, żeby wypełnić żołądek 😉
 
reklama
Hmmm ale do ortopedy kierował Cię ginekolog czy sama się wybrałaś? mnie też boli ale w jednej pachwinie od jakiegoś czasu tak jak mówicie najgorzej przy przewracaniu. Mówiłam ostatnio ginekolog owi na wizycie ale w sumie nic nie mówił o rozejsciu spojenia łonowego z tym że ja mam jeszcze żylaki pochwy.

Ja mam takie same objawy, boli mnie w jednej pachwinie a obracanie się w nocy to jakiś koszmar. 01.02 mam wizytę u fizjoterapeuty uroginekologicznego a 04.02 u ortopedy, który tym się zajmuję, zobaczę co mi powiedzą. Ale jak tylko zgłosiłam to mojemu ginekologowi to od razu obejrzał pachwiny czy nie ma jakiejś przepukliny i zalecił wizytę u ortopedy.
 
Może spróbuj tabletek dopochwowych z kwasem mlekowym, żeby uregulować ph, podmywać się tantum rosa, a jak już czujesz, że to grzybek (kwaśnawy zapach, serkowate upławy) to clotrimazol w maści na razie i w poniedziałek dzwoń do gina po jakąś receptę na globulki ❤❤


Nieważne, ważne, żeby mała jeszcze posiedziała w brzuszku dla swojego bezpieczeństwa i Twojego spokoju!!
Dziękuję bardzo🙂taki mam zamiar w poniedziałek zadzwonić po jakąś receptę .
 
Jest to 31+4 dni
Powodzenia oby jeszcze mała została w brzuszku. Ja dziś 31tc plus 2.
Tez wczoraj zaliczyłam szpital, byłam mega słaba, po schodach jak wchodziłam to ból nóg i rąk, mega zadyszka i sapka i 10minut sapania po wejściu, wysoki puls, ciśnienie niby ok.
W szpitalu najpierw test na koronę - negatywny, potem ktg, usg i mierzenie, szyjki.
Wszystko z małą ok waży już 1850gr.szyjka 3,70takze długa, potem zrobili mi ekg.
Tez ok, także w końcu nie wiem co mi jest ze taka mega, słaba i ciazko z, oddychaniem.
Saturacja powietrza też ok.
Żelazo hematolog mówi że niedobór bo też rano miałam planowa wizytę, w szpitalu też badania jak pojechaliśmy z tym że taka słaba i w szpitalu że żelazo 11 to niby ok,.
W końcu w szpitalu jeszcze zrobią takiej dokładniejszy badanie żelaza i w pon wyniki.
Dziś niby lepiej się czuję chociaż mecze się i sape, zamówiliśmy nawet przez internet taki przyrząd do mierzenia saturacji powietrza i mam ok.
Lekarka w końcu mówi że może korona😬ale test negatywny, mąż już zaszczepiony,corka szkoła zdalnie,u nas wszystko zamknięte, poza spożywka nigdzie nie chodzę.
A zgagę to mam taką że masakra, nie pomaga nic mi🙈
 
Leżcie Dziewczyny i odpoczywajcie😘

Golenie to jedno, mnie bardziej frapuje to, że stopy mam "nie zrobione", minimum z minimum. Wkurza mnie to.
W nocy mam takie zgagi, że spałam dzisiaj na półsiedząco🙄 i ten ból w okolicach bioder, jakbym śruby miała wkręcane
Jedyne wyjście na ładne stopy to albo wymoczyć w misce i mąż pumeksem wyszoruje 😅 Albo wizyta u kosmetyczki 😁
Co do zgagi to też mam starszne... Ale mi pomaga mleko, jak mam zgagę to od razu pije kilka-kilkanaście łyków i mam spokój do czasu aż znów nie zjem bądź nie wypije czegoś słodkiego 😝
 
Ja się zastanawiałam do niedawna czy nie wybrać się na pedicure, taki żeby mi panie stópki ładnie wypeelingowały i dopieściły paznokcie, bez malowania lakierem, ale teraz to już odpada.
A na zgagę gorąco polecam zimne mleko, jeżeli kilka łyczków nie pomaga to golnąć całą szklankę, żeby wypełnić żołądek 😉
Taaaaak, mnie mleko zdecydowanie pomaga i chwała mu za to, bo jak miałabym się męczyć a nic by mi nie pomagało to chyba bym zwariowała 😁
 
Powodzenia oby jeszcze mała została w brzuszku. Ja dziś 31tc plus 2.
Tez wczoraj zaliczyłam szpital, byłam mega słaba, po schodach jak wchodziłam to ból nóg i rąk, mega zadyszka i sapka i 10minut sapania po wejściu, wysoki puls, ciśnienie niby ok.
W szpitalu najpierw test na koronę - negatywny, potem ktg, usg i mierzenie, szyjki.
Wszystko z małą ok waży już 1850gr.szyjka 3,70takze długa, potem zrobili mi ekg.
Tez ok, także w końcu nie wiem co mi jest ze taka mega, słaba i ciazko z, oddychaniem.
Saturacja powietrza też ok.
Żelazo hematolog mówi że niedobór bo też rano miałam planowa wizytę, w szpitalu też badania jak pojechaliśmy z tym że taka słaba i w szpitalu że żelazo 11 to niby ok,.
W końcu w szpitalu jeszcze zrobią takiej dokładniejszy badanie żelaza i w pon wyniki.
Dziś niby lepiej się czuję chociaż mecze się i sape, zamówiliśmy nawet przez internet taki przyrząd do mierzenia saturacji powietrza i mam ok.
Lekarka w końcu mówi że może korona😬ale test negatywny, mąż już zaszczepiony,corka szkoła zdalnie,u nas wszystko zamknięte, poza spożywka nigdzie nie chodzę.
A zgagę to mam taką że masakra, nie pomaga nic mi🙈
Żeby się sprawa rozwiązała i oby obyło się bez korony. 👍Ja za to się martwię bo moja młoda się słabiej coś rusza i mam nadzieję ze jest tylko ospała.
 
Żeby się sprawa rozwiązała i oby obyło się bez korony. 👍Ja za to się martwię bo moja młoda się słabiej coś rusza i mam nadzieję ze jest tylko ospała.
Moja tez nie ma jakiś super ruchów ale mam wrażenie ze każda ciąża jest inna i dzieci tez mają już swoje zachowania. Jeżeli się rusza ale mało czy rzadko to widocznie tak ma. Widocznie mamy grzeczne dzieci 🙂
 
Miałam plan w poniedziałek oddać krew i mocz do badania bo za ponad tydzień mam wizytę u lekarza ale zastanawiam się czy jak mam te zapalenie to nie będzie jakoś z moczem kolidowało ?
 
reklama
Do góry