reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
A to szybko się udało [emoji16] życzę spokojnej ciąży!
Długo karmiłaś? U Nas KP się nie udało niestety przez Problemy podczas porodu i moim samopoczuciu po porodzie ale za to byłam 1rok kpi[emoji5]pewnie pociągnęła bym dłużej bo młody mlekopijca ale niestety operacja, leki i trzeba było zakończyć.
Nie, ja miałam dopiero drugi cykl po porodzie i karmieniu. Stymulacje miałam przy pierwszych staraniach
 
A to szybko się udało [emoji16] życzę spokojnej ciąży!
Długo karmiłaś? U Nas KP się nie udało niestety przez Problemy podczas porodu i moim samopoczuciu po porodzie ale za to byłam 1rok kpi[emoji5]pewnie pociągnęła bym dłużej bo młody mlekopijca ale niestety operacja, leki i trzeba było zakończyć.
Tak naprawdę to cały czas karmię. Mały ma 11 miesięcy. Mam nadzieję, że nie będę musiała kończyć. Ja podziwiam kpi. Wiem ile to czasu i motywacji potrzeba. Nie wiem czy sama bym się zdecydowała 😉
 
Uwierz Mi, że patrząc jak dziecko uwielbia Twoje mleczko i za Nic nie chce się przestawić na mieszankę to z wielką chęcią to robisz[emoji5][emoji16]a za to z wielkim bólem kończysz. Dużo kobiet karmi w tandemie [emoji5] napewno i Tobie się uda.
Tak naprawdę to cały czas karmię. Mały ma 11 miesięcy. Mam nadzieję, że nie będę musiała kończyć. Ja podziwiam kpi. Wiem ile to czasu i motywacji potrzeba. Nie wiem czy sama bym się zdecydowała [emoji6]
 
Uwierz Mi, że patrząc jak dziecko uwielbia Twoje mleczko i za Nic nie chce się przestawić na mieszankę to z wielką chęcią to robisz[emoji5][emoji16]a za to z wielkim bólem kończysz. Dużo kobiet karmi w tandemie [emoji5] napewno i Tobie się uda.
Mój na szczęście po tacie uwielbia jeść wszystko, cokolwiek mu się da. Wiem ile kpi wymaga czasu, bo sama małemu sciagalam na jakieś wyjścia. I nie wyobrażam sobie tego robić dzień w dzień po kilka razy. Co do tandemu to na razie nie myślę, bo jeszcze wiele rzeczy może się wydarzyć. Póki co niech lekarz potwierdzi 😉
 
Hej dziewczyny,
Jakiś czas Was podczytuje. Wcześniej byłam na staraczkach II połowy 2020, teraz jestem tutaj z pytaniem, bo w sumie mam tak pierwszy raz. U Nas będzie już 15cs mniej więcej, okres powinnam dostać jutro, ale wczoraj pojawiło się trochę bladoróżowej krwi i jest tak to dziś. Temperatura 36,92. Miesiączkę mam obfita, a teraz to takie prawie nic.. powiedzcie mi co mam robić? Czekać jeszcze parę dni na rozwój wydarzeń czy zrobić jutro test domowy i zobaczyć co pokaże??
 
Hej dziewczyny,
Jakiś czas Was podczytuje. Wcześniej byłam na staraczkach II połowy 2020, teraz jestem tutaj z pytaniem, bo w sumie mam tak pierwszy raz. U Nas będzie już 15cs mniej więcej, okres powinnam dostać jutro, ale wczoraj pojawiło się trochę bladoróżowej krwi i jest tak to dziś. Temperatura 36,92. Miesiączkę mam obfita, a teraz to takie prawie nic.. powiedzcie mi co mam robić? Czekać jeszcze parę dni na rozwój wydarzeń czy zrobić jutro test domowy i zobaczyć co pokaże??
Ja bym poczekała. Plamienie często zwiastuje okres.
 
reklama
Do góry