reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

oj tak bardzo dumny bo będzie miał komu przekazać nazwisko... :p właśnie wczoraj poczułam jakies bąbelki w brzuchu i ponoć to to :D było to przyjemne ale nie wiem czy to na pewno ruchy :D ja mam następna wizyte 12.03 . To Madziowy90 Ty masz wizyty co 4 tyg ? My dzisiaj zaczęli rozmyślać nad imieniem Fabian . Mi się bardzo podoba ale mężuś trochę kręci głową 🤣🤣
Bym powiedziała że nawet bardzo przyjemne😊po porodzie brakowało mi tego uczucia😍 gorzej pod koniec ciazy gdy się kopniaka dostanie w żołądek 😱
Wizyty u gin.mam co 4 tyg. A Usg już nie tak często
 
reklama
Ale zazdroszcze😀 a Tak można często robić Usg? Dla dziewczynki jakie macie wybrane imię? Może mi się coś spodoba😉
 
Cześć,
ja też jestem sierpniową mamą - z usg na 3 sierpnia, więc u mnie już 17 tydzień :) już poczułam pierwsze ruchy w zeszłym tygodniu, dość zabawne uczucie jak się tak coś porusza w brzuchu :)
 
reklama
Do góry