reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Mam juz wyniki z krwi z dzis, hemoglobina rosnie na szczęście, mam 12,9...dla mnie to nowosc, jak pare lat mialam na granicy 8 😅
Glukoza z krwi 65 wiec super 🥰
 
Też walczyłaś z niedokrwistością uzupełniając organizm w żelazo?
Oj ja to mialam przeboje, diagnozowalam anemie o hemoglobinie 7,3...lezalam 10 dni w szpitalu, po kolonoskopiach, gastroskopiach i innych miłych badaniach wyszlo, ze zelazo nie wchłania sie u mnie prawidlowo. W ciazy z Amelka miałam 7,6... po cc dostalam 2 workikrwi, a wczasie cc malo nie zjechalam im na miejscu,bleee.
 
Ło kurła ile nadrabiania[emoji38][emoji85] przepraszam ale nie ogarnę [emoji85] mam nadzieję, że wszystko u was dobrze[emoji3590] u nas wyszła cukrzyca na czczo i no niestety klujemy się codziennie [emoji17] jeszcze musimy diabetologa zaliczyć, za równy tydzień prenatalne[emoji16] Któraś z was już miała?
 
Hej dziewczyny byłam u gina i potwierdził ciążę zaś poszłam do inego gina bo tamten był chamski nie powiedział który too tydz a teraz jak byłam wczoraj u gina to powiedział że 11tydz ciąży zaś 12tydz ciąży a przed wyjściem ze 10 tydz ciazy ja już sama nie wiem widziałam już rączki i nóżki maluszka. To moja 4ciaza. 1 ciąża poronienie a druga i trzecią cc było. Dziewczyny może wy mi pomożecie w którym jestem ostatnia mies miałam 24.12.2020....
Na wydruku z usg lub na karcie ciąży powinnaś mieć napisany termin porodu oraz tydz w którym miałaś wizytę. U nas miesiączka była 17.12 i mamy obecnie 11tc 6 dzień według miesiączki a według usg 12tc 1 dz
 
reklama
Ło kurła ile nadrabiania[emoji38][emoji85] przepraszam ale nie ogarnę [emoji85] mam nadzieję, że wszystko u was dobrze[emoji3590] u nas wyszła cukrzyca na czczo i no niestety klujemy się codziennie [emoji17] jeszcze musimy diabetologa zaliczyć, za równy tydzień prenatalne[emoji16] Któraś z was już miała?
ja na Pappa idę jutro.
 
Do góry