reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zróżnicowany przyrost beta hcg

Dołączył(a)
10 Marzec 2021
Postów
4
Dziewczyny proszę o poradę, wsparcie, już sama nie wiem o co...
Od dwóch lat staramy się z mezem o dzieciatko.. W końcu przyszedl ten moment ze test pokazał upragnione dwie kreski. Pierwsze USG licząc od ostatniej miesiaczki w 6 tygodniu (2.03) jednak widać tylko 4mm pecherzyk ciazowy ktory wskazuje na ciąże 4 tygodniowa. Hcg 25.02 wynik 350, następnie 27.02 568.
Kolejne pomiary bety 6.03 2332 a 10.03 dzisiaj 4033...wygląda na 6 tydzień teraz ale przyrost hcg maleje... Przeliczajac: na początku wzrost byl o 64% przez 48h a teraz o 32%, czy to oznacza że ciaza obumiera?
 
reklama
Dla mnie wyglada to kiepsko od 6marca do dzis nawet o 100 % nie wprzyrosla ,a sa to 4 dni ,ja bym nastawiła się na najgorsze ,przykro mi
 
Niestety... Jestem juz po wywołanym poronieniu i zabiegu... Puste jajo płodowe..
Bez zarodka i bez pęcherzyka żółtkowego. HCG w dniu zabiegu 8000...Ale bardzo wolno wzrastalo... Ciąża zakończona w 7 tygodniu...
 
reklama
Do góry