reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Dołączył(a)
18 Marzec 2021
Postów
5
Cześć :) Dziewczyny powiedzcie mi czy możliwe, żeby owulacja mi się tak przesunęła, że wyniki pozytywne mam w 25 i 27 dniu cyklu? Cykle mam nieregularne, ale chyba nigdy aż tak nie miałam. Uprawiałam seks z zabezpieczeniem, bez końca we mnie. Test ciążowy 10 dni po stosunku negatywny. Czy to jest w porządku? Martwi mnie to trochę.
Załączam zdjęcia testów, może ten na dole nie jest pozytywny? Jak myślicie? Bo zwariuje. Używam testów jako pomocy przy zabezpieczeniu, które stosuje z TŻ.
 

Załączniki

  • A73E38B4-C5DD-4993-A2F4-5C1BF8085DEC.jpeg
    A73E38B4-C5DD-4993-A2F4-5C1BF8085DEC.jpeg
    1 004,4 KB · Wyświetleń: 247
reklama
A robiłaś testy tak od 10 dnia cyklu? I wtedy też wyznaczyłaś owulację w połowie cyklu?
 
Nie, pierwszy 25 dnia cyklu bo wtedy bolało mnie podbrzusze i jajniki 😅
A takim razie niestety, ale testy robione tak późno nic ci nie powiedzą. Są dziewczyny, które mają wysoki poziom lh do samej miesiączki. Co wcale nie znaczy, że ciągle mają owulację. Oczywiście owu mogła się w przesunąć, ale z testu zrobionego dopiero 25 dc się tego nie dowiesz.
 
No to na pewno to nie jest owulacja :) A cykle 28-34 dniowe raczej uważane są za w miarę regularne :) Poczekaj z 3-4 dni i jak nie przyjdzie @ to powtórz test ciążowy.
a to się zestresowałam 🧐 możliwe ze testy owulacyjne wskazują ciąże? nigdy nie uprawiałam seksu bez zabezpieczenia, facet nigdy we mnie nie kończył i z gumką też nic się nie stało..
 
a to się zestresowałam 🧐 możliwe ze testy owulacyjne wskazują ciąże? nigdy nie uprawiałam seksu bez zabezpieczenia, facet nigdy we mnie nie kończył i z gumką też nic się nie stało..
kochana nie ma 100 % zabezpieczenia. Teoretycznie każdy stosunek daje ryzyko ciąży 😉
 
reklama
Do góry