reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża

reklama
O to faktycznie jakby co to byśmy miały ten sam czas 😍
Nie ukrywam ze się jakoś tak nastawiłam
W poprzedniej ciazy tez mnie tak bardzo od razu piersi bolały...
A Ty masz jakieś objawy?
 
Hej dziewczyny:)
Okres mi się spóźnia 3dni, betę robiłam dzień po spodziewanej miesiączce i wyszła <2,30 i według norm nie jestem w ciąży, ale ujemna też nie jest z tego co rozumiem. Testy z apteki też negatywne i nie wiem teraz czy beta może się mylić czy niekoniecznie? Dodam że okres co najwyżej wcześniej dostaje, nigdy później 🤔
I bez sensu robię sobie nadzieje 🤔

miała z Was któraś podobnie, a ciąża jednak była?
 
Hej dziewczyny:)
Okres mi się spóźnia 3dni, betę robiłam dzień po spodziewanej miesiączce i wyszła <2,30 i według norm nie jestem w ciąży, ale ujemna też nie jest z tego co rozumiem. Testy z apteki też negatywne i nie wiem teraz czy beta może się mylić czy niekoniecznie? Dodam że okres co najwyżej wcześniej dostaje, nigdy później 🤔
I bez sensu robię sobie nadzieje 🤔

miała z Was któraś podobnie, a ciąża jednak była?
Wynik wskazuje na brak ciąży. Jest poniżej 2,3. Beta się nie myli. Chyba, że owulacje miałaś później to beta również wyjdzie później. Jak okres się nie pojawi to powtórz badanie. Jak wynik będzie nadal negatywny to do lekarza.
 
reklama
Do góry